F3dor

Jaki olej do sano 10m3

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
F3dor    0

Witam pytanie tak jak w temacie czy wie ktoś jaki olej do tego paszowozu? Maszyna z 2006 roku.

Viper    5

80w90 jak kolega wyżej napisał typowy przekładniowy

Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kubi
      Witam wszystkich bardzo powaznie sie zastanawiam nad zakupem tego wozu.Mam 38 stanowisk i tyle krow dojnych,chcem sie w końcu przestawic na TMR.I właśnie mam na oku wóz sano.Można u nich wziąć ten wóz na raty na 4 lata po 457 złotych,i tu pytanie czekać na nowe SPO czy brac juz teraz na raty.Nie wiem też czy taki wóz dobrze radzi sobie z balotami kiszonki z lucerny(duże bale od quadranta) czy może lepiej z okrągłymi(zamierzam kupić rolowaną prasę).Cena z tego co słyszałem to 40 tysięcy złotych polskich.A może propunujecie jakąś inną firmę.Ograniczeniami są cena takiego wozu oraz jego wysokośc-max 230cm.Pozdrawiam kubi
    • Przez AgroLaik
      Witam
      Czy samojezdny wóz paszowy może samodzielnie rozdrabniać bele, tak jak pobiera z pryzmy, czy potrzebny jest pojazd z widłami do załadunku? 
    • Przez Lukasz16
      Witam!!!
      Chciałbym się dowiedzieć czy z zarejestrowanych na Agrofoto jest rolnik, który posiada samojezdny wóz paszowy. Piszcie!!!
    • Przez dawid141413
      Witam, interesuje się zakupem wozu paszowego sgariboldi monofeeder st 14 i mam kilka pytań do użytkowników. Jakim ciagnikiem mieszacie? Ile kg? Jak z awaryjnoscia?
    • Przez zetor1111
      Hej nie wiecie czym można było by najlepiej naostrzyć noże w paszowozie (ślimak jest pionowy) ponieważ szlifierka ma za dużo obroty i sie przegrzewają!!!! może jakaś odpowiednia szlifirka do tego jest ??????? Czekam na wasze propozycję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.