Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemek B

Radio w Proximie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
Przemek B    1

Czy ktoś z was zakadal radio w proximie?

jesli tak to jak to robiliscie

czy sa tam jakies kable aby podlaczyc radio

jak zakladaliscie glosniki (wycinaliscie dziury? )

prosze o odp

Sniker    0

Ja zakładałem w zetorze 6340 kable juz były i otwory tez tylko trzeba było wyciac w tapicerce.

Wiadomość z agroFakt.pl

Sniker    0

Było miejsce na radio i na głosniki tylko przykryte tapicerka wystarczyło przeciąc w tych miejscach tapicerke, przykrecic głosniki i radio , zamontowac i podłaczyc ante i wszystko działa. Nie wiem jak jest w proximie bo jeszcze nia nie jezdziłem wiec nie miałem okazji sprawdzic.

Przemek B    1

bo u mnie w proximie to jest zaslepka i ja widac ale tylko na radio

a na glosniki to pewnie tak jam mowisz - zakryte

ale w proximie w panelu u gory tam gdzie jest to wszystko od wentylacji jest zrobione z tworzywa i tapicerki nie ma

tapicerka jest w dachu

menos    5

jaj mam w proximie miejsca czeba samemu wiercić bo miejsca niema a do radia tam koabe są od napiecia dałem fotki ale nie wpuszczono ich

ralf    8

CHYBA TAK SAMO JEST W FORTERZE BO JA TEZ MAM ZASLEPKE DLACZEGO NIE WPUSCILI ZDJĘC ??BYSZ DO aDMINA :D

kamil    0

ja zakładałem radio w zetorze 5340 i wszystko bylo tylko przykryte tapicerką

ralf    8

no a jak tam sie podłaczyłes do zasilania ??? gdzie antena ?? tak kabez był czy sam antene podprowadzałes ??

witek    2

pytanie do kamila pisałes ze masz classa jaguara 690...jak ci chodzi masz moze gg

2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Przemek B    1

menos jakiej firmy masz radio w proximie ?

czy kostka do radia pasuje do jakiegos wyznaczonego radia ?

bo jeden serwisant mowil ze jest kostka pod BLAUPUNKTA a drugi ze bedzie pasowac od Audi VW

jak podlaczyles antene i gdzie ja umiesciles

radson    5

ja antene mam połozaną pod dachem w zetorku 8441 i wszystko ładnie sciaga a ja mam podłaczone radio pioniera na kasety i pasowało do tej kostki

zecio    0

ja mam miejsce na radio w zetorze 5245 tylko nie ma miejsca na glosniki, niema otworow. Gdzie mozna wyciac otwor na glosniki?? ;););)

wojtek3222    2

Witam ja u sibei w 7211 nie mam radia ,ale brat w 5211 ma głośniki wmontowane w rogach tapicerki od dachu (tam gdzie jest sterowanie nawiewami wycieraczkami ) w tych rogach co są takie kwadraciki jakby wyryte .

davinci    0

zakładałem w forterze i nie jest to prosta sprawa trzeba wszystko samemu dorobić niema głośników anteny jest tylko kostka z masą i prądem

u mnie w zts 16245 wyciecia na radio i na glosniki bylo. przecialem tylko tapiecerke utwierdzilem radio antena pod dach i jazda

:D

sprzedam 

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

rozsiewacz SULKY     www.olx.pl/oferta/sprzedam-rozsiewacz-sulky-nie-amazone-rauch-kuhn-CID757-IDtaXg9.html

xsardas18    0

ja w zetorze 6211 musiałem wyciąć miejsce na radio bo w standardzie było już stare radyjko które nie działało (była mała dziura) a głośniki były podłączone :D

tommy66692    38

@xsardas18 czym ty to wyciółeś??.U mnie jest taka gruba blacha i jeszcze źle tam pdejść nawet jak sie dach podniesie!!

davinci jeszcze nie ma forterry z silnikiem euro3 poniewaz ja niedawno kupowalem i nie sciemniaj. :)

co do radia to ja tez w forterze montowalem.radio jakies....sam nie wiem a glosniki to trzeba bylo wyciac miejsce i wstawic. :)

prosta sprawa :D:):)

Tomi    0

hej ma moze ktoś fotki jak montowac antene w 8441? lukas19851201@o2.pl

moje gg 4725121. Z góry dziękuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arto96
      Witam. Czy w Proximie 85 Plus jest jakaś regulacja sprzęgła ? Objaw jest taki, że sprzęgło zaczyna ciągnąć. Po wciśnięciu sprzęgła, zaczyna powoli się toczyć do przodu jakby dobrze nie wysprzęglał. Pompka i wysprzęglik pracują poprawnie, wycieków nie widać. Szukałem klapki ale nigdzie nie widać dostępu do sprzęgła.
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez adek32
      Witam . Jak zdemontowac pompę wtryskowa w proximie 85 z 2010 roku. Gdzie jest blokada kola zamachowego i pompy wtryskowej ? Czy jest ona na klinie czy stozku ? 
    • Przez lukasio27
      Witam czy miał ktoś taki problem z forterra że wom już przy niewielkim obciazeniu przestaje się obracać 

• Przez ursusikc330m
      Witam,mam pytanie,czy można jakoś w Zetorze Proxima Plus 110 podkręcić ciśnienie w hydraulice bo jak podczepiłem pług obrotowy 4 skibowy to podniesie go aby do połowy i dalej nie chce i z pod kabiny jest słychać syczenie oleju

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.