Skocz do zawartości
tomeq

Uprawa mandarynek w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
uprawa
tomeq    6

Witam!

Temat czysto rekreacjyny :) Mianowicie, jadłem przed chwilą mandarynki i trafiłem na pestkę,i olśnienie " a może by tak wyprodukować własną mandarynkę??". Szybki rekonesans i okazuje się, że to jest jak najbardziej możliwe :) Czytam, że ludzie mają w domach na parapetach i niby owocują jak nie wiem, ładne owoce. Sadzonki można kupić, trafiłem na jedną stronę i jest tego pełno, jakieś mniejsze, większe, z owocami, bez. I stąd też moje pytanie do was. Czy ktoś się spotkał z czymś takim? I co myślicie o jakiejś większej uprawie tego? W szklarni z regulowaną temperatura, bo jak już to jakaś większa ilość. I jak ze zbytem? Myślę, że w mniejszych lokalnych sklepach ludzie polecieliby na jakiś chwyt "polskie eko mandarynki". Pytam czysto teoretycznie i z ciekawości.

ZELKOW    76

mandarynkę można kupić nawet po 2zł za kg, to ile z ha szklarni uda Ci się takich wychodować? raczej to nie jest u nas opłacalne

Wiadomość z agroFakt.pl

ZELKOW    76

ta od razu 2 dychy niech zawoła to tych najbogatszych by zachęciła taka nowinka albo drogie restauracje

lotnik993    10

W dużych sklepach ja Leroy Merlin Castorama są drzewa z owocami postaw obok kaloryfera i będziesz miał owoce

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się