Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pati

Brak słów

Polecane posty

jarekw    2

Jak czytam takie rzeczy to myślę sobie, że jeszcze trochę cierpliwości musimy okazac, jeszcze trochę......... lekarze potrafią przeszczepic już serce, może niedługo będą mogli przeszczepic mózg, takim pazernym tempakom wydającym cudze pieniądze, ciężko zarobione cudze pieniądze!

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

Najlepsze są jak zwykle komentarze-gdyby tak przypomnieć tym głupawym komentującym jak wyglądał przekrój polskiego społeczeństwa przed 2 Wojną Światową (jaki odsetek mieszkał na wsi) to może to uświadomiłoby to tym "mieszczanom z dziada ;) pradziada" (w drugim pokoleniu co najwyżej) skąd ich korzenie i co tak fachowo opluwają .

Flaki się przewracają jak to czytam-skąd tyle nienawiści i przekonania że nam tu na wsi tak się wspaniale powodzi ?

PS.Połowę życia spędziłem w mieście-tak że znam sytuację tu i tu -i nikt mi nie wmówi że w mieście też muszę każdego dnia wstawać z samego rana-365 dni w roku

Vektorrr    2
Ale chłopu co się wypadek stanie to wysrają, za przeproszeniem "odszkodowanie".

takie odszkodowanie jaka składka...

vvojtas1    25

z komentarzem wstrzymam się do wyjaśnienia wszystkich okoliczności,

pamiętacie jak kilka miesięcy temu zarzucono ministrowi obrony że lata za pieniądze podatników a kosztuje to kilkadziesiąt tysięcy złotych na tydzień, po kilku dniach stwierdzono że piloci tak czy owak muszą wylatać godziny w samolocie a po co mają latać pustym samolotem

poza tym gdy ktoś słyszał w jaki sposób przygotowuje się przetargi to wie że na niektóre rzeczy koszt przygotowania przetargu jest wyższy niż możliwość uzyskania z niego profitów (choć nie wiadomo czy wogóle by je uzyskano) nie mówiąc już o czasie który zabiera, a firmy które nie wygrałyby przetargu mogą złożyć odwołanie i rozstrzygnięcie znów odwlekło by się w czasie, przyszedł by koniec wakacji a dzieciaki cały czas w domach. Jeśli dobrze się orientuję to chętnych na wakacyjne kolonie z KRUS jest sporo a jadą ci z naprawdę biednych rodzin (nie będę pisał o wyjątkach).

System ten funkcjonuje już jakiś czas a 14 mln złotych wobec 15 mld którymi ponoć dysponuje KRUS to 1 promil. w dodatku zastrzeżenia są do 110 tys złotych, jeśli się nie mylę, więc wydaje mi się że ie jest tak źle. Swoją drogą jestem ciekaw czy jest to wynik kontroli za ostatni rok cz np 10lecie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy