Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RafalWLKP

Agregaty Uprawowo SIewne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Agregaty
RafalWLKP    0

Witam!!!

Interesuje mnie czy produkują jakieś agregaty uprawowo Siewne z którymi poradził by sobie C-360 (Szer. Rob. 2,5m czy jakieś?

I jeszcze jedno pytanko, jaki kupić Agregat Uprawowo Siewny do Ciągnika MASSEY FERGUSSON 3635 4x4?

Pozdrawiam!!!

zetor    3

agregat to na hydro-packu i tu 360 może mieć problem z agregatem.a to masseya to mysle że jakiś 3 metry bierny.

ariss    2

360 z agregatem 2,5 metra to zgon dla ciągnika nawet jeśli masz lekkie gleby

Wiadomość z agroFakt.pl

gangster    5

Ja myślę że do Mf to brone aktywną ( wirnikową albo wahadłową) zależy wszystko od ziemi i czy by miała być z hydro-packiem czy może żeby siewnik był nabudowany

mirasek    7
Witam!!!

Interesuje mnie czy produkują jakieś agregaty uprawowo Siewne z którymi poradził by sobie C-360 (Szer. Rob. 2,5m czy jakieś?

I jeszcze jedno pytanko, jaki kupić Agregat Uprawowo Siewny do Ciągnika MASSEY FERGUSSON 3635 4x4?

Pozdrawiam!!!

Bierny czy aktywny? Jeśli aktywny to jaki? Wahadłówka, cyklotiller, rototiller? Napisz czego potrzebujesz.

Do MF np. zestaw nabudowany 4 metrowy z broną wahadłową i wałem oponowym (w okolicy jeżdżą takie z ciągnikami pow. 130KM)

Do C360 to raczej nie znajdziesz gotowego agregatu, ewentualnie możesz zmotać jakąś dwurzędową gracke z lekkim wałkiem i doczepić siewnik 2,5 metra + dużo obciążników z przodu. Sąsiad ma zestaw 2,5 metra (brona wahadłowa, packer i siewnik), czepia go do U912 i twierdzi że jest optymalnie. W przypadku mniejszego ciągnika korzystniej jest oddzielnie uprawić i potem siać.

oFsik    30

Kup sobie Top Agrar akurat jest o agregatach i jest kilka przykładów własnej konstrukcji to może byś coś podobnego zmajstrował.

yacenty    557
Mój Massey ma 68KM jest to ta nowa wersja!

uprawowo siewny na 68km, po mojemu to sie raczej nie da,

chyba ze masz ciezki przod i gdzies znajdziesz siewnik 2m ale czy takie sa?

mirasek    7
Mój Massey ma 68KM jest to ta nowa wersja!

Eh, namotali z tymi oznaczeniami, mogli by nową serie nazwać np. 37xx albo 35xx a tak sie myli z tą starszą ;)

To raczej dość lekki i krótki ciągnik, jakiś lekki zestaw 2,5 metra to max i to nie wiem czy bedzie dość stabilny na nawrotach i w transporcie. Zobacz w galerii mój agregat 2,7m, na początku pracował z nim Zetor 7211 i jakoś dawał rade ale zestaw jest bez wału...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować