Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Witam chciałbym się wszystkiego dowiedzieć o niżej wymienionych modelach

* Ursus 932,

* Ursus 934,

* Ursus 1032,

* Ursus 1034,

* Ursus 1132,

* Ursus 1134,

* Ursus 1042,

* Ursus 1044,

* Ursus 1232,

* Ursus 1234,

* Ursus 1434,

* Ursus 1634,

* Ursus 1734,

* Ursus 1934,

 

szukałem na wikipedji ale tam jest tylko co drugi artykuł chodzi mi o opis dane techniczne ale ważne są też dla mnie opinie użytkowników nieodzownym punktem tego tematu są zdjęcia powyższych modeli wiem że google nie bolą ale chodzi mi od duże zdjęcia na zdjęcia czekam na [email protected] oraz na forum pozdrawiam czekam na odpowiedź. ;) Wejdź i pomóż.

Opublikowano

nie chodzi mi o szczegółowy katalog części ale o wasze zdania opinie lub jakakolwiek informacja na temat tych chcę stworzyć jakby własny mini katalog o tej serii ciągników ale najważniejsze zdjęcia o dużej rozdzielczości

Opublikowano

Jestem posiadaczem URUSA 1134 z 1996r. Ciagnik godny uwagi. Nie mam do niego zastrzeżeń. Pracuje on z pługiem 5*35 agregatem scierniskowym 2,5 agregatem uprawowym aktywnym 3m (mamy zamiar zrobic hydropak i stworzyc zestaw uprawowo-siewny) oraz w transporcie. wiekszosc pola połozonego mam na duzych górach. spalanie jest porównywalne do Ursusa 902 (tzn na hektar 1134 spala nawet mniej paliwa niz 902). Komfort pracy jest dobry w kabinie jest cich. minus to to ze nie da sie tym ciagnikiem szybko jechac ma on 4 biegi szosowe zadko kiedy jezdzi sie 4. gdyby nie te półbiegi to byłoby troszke ciezko jeszcze jedna wada to sprzegło hydrauliczne i trzeba na to uwazac.

Mam nadzieje ze te informacje sie komus przydadza.

POZDRAWIAM

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Ja umieściłem 2 zdjęcia Ursusa 1134 ;) Pierwszy raz go widziałem i muszę powiedzieć super. Z prasą Claas Rollant 350 świetnie się wiązały belki, zbite były akurat. Kabinka komfortowa, chociaż trochę za wąska.

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Oj te nowe to wolne jak żółw, z tego co pamiętam to nawet nie rozwijają prędkości do 30 km/h Czyli do transportu takie sobie, przynajmniej tak sądzę.

Opublikowano
ja moge tylko jedno ci powiedziec ze wersja **44, **54 i **42 to byly wersje z silnikami perkinsa.

 

**44 i **42 owszem, ale **54 ma do tej pory silniki Martin Diesel, chociaż zapowiadano że w przyszłości wszystkie ciężkie Ursusy będą miały Perkinsa

Opublikowano
Jestem posiadaczem URUSA 1134 z 1996r. Ciagnik godny uwagi. Nie mam do niego zastrzeżeń. Pracuje on z pługiem 5*35 agregatem scierniskowym 2,5 agregatem uprawowym aktywnym 3m (mamy zamiar zrobic hydropak i stworzyc zestaw uprawowo-siewny) oraz w transporcie. wiekszosc pola połozonego mam na duzych górach. spalanie jest porównywalne do Ursusa 902 (tzn na hektar 1134 spala nawet mniej paliwa niz 902). Komfort pracy jest dobry w kabinie jest cich. minus to to ze nie da sie tym ciagnikiem szybko jechac ma on 4 biegi szosowe zadko kiedy jezdzi sie 4. gdyby nie te półbiegi to byłoby troszke ciezko jeszcze jedna wada to sprzegło hydrauliczne i trzeba na to uwazac.

Mam nadzieje ze te informacje sie komus przydadza.

POZDRAWIAM

 

CZY MÓGŁBYŚ zaprezentować na forum zajęcie twojego 1134 i może kilka wskazówek co do jego możliwości i sprawności z góry dzięx.

Opublikowano

Hey a ktoś może mi powiedzieć coś o eksporcie 330.

Do jakich krajów były eksportowane.

Zadowolony byłbym jak by było jakieś zdjęcie. :blink:

Opublikowano

ale coś więcej do jakich krajów, i jakieś zdjęcie za granicy. :blink:

Opublikowano

Podobno ursus sprzedał licencje C-328 do Indii.Czy to prawda...??(były tam produkowane..??) Jeśli tak to w jakich latach były tam produkowane..??Jak wyglądały...??Interesuje mnie wszystko na ten temat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kubaa3p
      Cześć, chce się dowiedzieć czy ursusy 4514/5314 były produkowane na kwadratowych światłach z przodu z normalnymi starymi kabinami. Czy był to odrębny typ świateł zarezerwowanych tylko do typu agro.
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez rbtm
      Witam, 
      Jaki klucz idzie żeby odkręcić koło pasowe w Perkinsie 3p? Jakiś calowy? Chciałem wymienić uszczelniacz. 
      Dzięki i pozdrawiam! 
    • Przez Mrsysli
      Witam otóż wziąłem się ostatnio za ustawianie kąta wtrysku w moim perkinsie, kiedy paliwo pojawia się na pierwszej sekcji to na kole zamachowym do kreski ustawienia kąta wtrysku brakuje trochę obrotu obracałem pompę w jedną stronę do końca w drugą stronę do końca no i nie da się tego kąta wtrysku ustawić tak jak trzeba. Wyjąłem pompę na stół i ustawiłem wedle zaleceń pana z filmiku do którego link podaje
      Kiedy próbowałem pompę włożyć z powrotem na ciągnik klin na kole zębatym przy rozrządzie nie pokrywa się z wyciętym miejscem na klin w pompie brakuje około 30 stopni obrotu koło zamachowe ustawione na GMP. Czy jest to możliwe aby ktoś kiedyś rozbierał ten ciągnik i źle złożył to koło zębate na które nakłada się pompę? 
       
    • Przez Fraanekkk
      Witam kupię oponę Stomil kormoran land pro 14.9 28 rozważę każde propozycje 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v