Skocz do zawartości
BRAMA

UNIMOG w rolnictwie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Unimog

yogi    7

moim zdaniem bardzo fajny sprzęcik jek do gospodarstwa berdzo uniwersalny!!! sam mysle nad kupnem czegos takiego :D

pozdro

morowa91    6

według mnie idealny by był do transportu, bo szybki i ma dużo siłe uciągu, ale do takich zwykłych prac polowych wolałbym ciągnik, pewnie z przyzwyczajenia :D wie ktoś ile to na km.???

Wiadomość z agroFakt.pl

oFsik    30

Zaletami tego auta są wszechstronność i szybkość i na pewno to auto znalazło by zastosowanie w każdym gospodarstwie tyko szkoda że jest tak drogi.

zuczek015    2

w sąsiedniej wiosce w spółce maja takie dwa całą wiosnę i jesień chodzą w opryskach a w żniwa w transporcie zboża na początku jakieś cztery lata temu

jeszcze nawóz rozsiewały ! :D :D

czyli bardzo wszechstronne :D :D

kris14    259

U mnie po okolicy takie nowe śmigają... od utrzymania autostrady... latem mają kosiarki, a zimą piaskarke i pług.

Zaskakują dużą uniwersalnością i osiągami. Sprzęt daje sobie rade i w zaspach i przydrożnych rowach :D

W gospodarstwie czy do oprysków czy siania nawozu albo do transportu były OK :D

Ginter    0

Sa podobne budową sam mam MB traca 1100 110 km chodzi świetnie oprocz paru usterek z mojej winy :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie