Skocz do zawartości
Arek

Troll, nowa pompa i słabo podnosi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
Arek    124

Co może być przyczyną, że po rozgrzaniu oleju bardzo powoli podnosi? Założenie nowej pompy i zaworu bezpieczeństwa niewiele pomogło, zalany jest olejem hydraulicznym. Jak olej jest zimny to da się pracować ale jak się rozgrzeje to ledwo podnosi nawet samą łyżke :/

Rozdzielacz troche przecieka ale chyba nie spowoduje całkowitego zaniku ciśnienia?

Co może być przyczyną takiego zachowania?

kris14    259

Też miewam takie problemy u siebie...

U mnie pomaga wykręcenie tego zaworu co jest w rozdzielaczu i rozruszanie go...

Jednak po jakimś czasie problem się pojawia... nawet regeneracja rozdzielacza u mnie nie pomogła :)

tomash    7
Co może być przyczyną, że po rozgrzaniu oleju bardzo powoli podnosi? Założenie nowej pompy i zaworu bezpieczeństwa niewiele pomogło, zalany jest olejem hydraulicznym. Jak olej jest zimny to da się pracować ale jak się rozgrzeje to ledwo podnosi nawet samą łyżke :/

Rozdzielacz troche przecieka ale chyba nie spowoduje całkowitego zaniku ciśnienia?

Co może być przyczyną takiego zachowania?

a spróbuj wyczyscic filtr olejowy..tez tak miałem..filtr zapchany i pełno wody w nim było.

...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    44

a jakie masz ciśnienie na zaworze przelewowym???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Arek    124

właśnie muszę zmierzyć na zimnym i ciepłym, a jakie powinno być ?

pioter    44

w cyklopie powinno być 110-120kg/cm2, mam teraz ustawionego na 100kg/cm2 i wystarczy...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Fenol    4

miałem wymieniony rozdzielacz i pompę i słabo podnosił okazało się że powietrze łapał uszczelnij węże przy pompie może łapie powietrze i pompa nie tłoczy oleju tylko powietrze z olejem u mnie tak właśnie było...

kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez emilchaja
      Witam! Tak jak w temacie czyli co możecie powiedzieć o tym ładowaczu. Czy macie go i używacie? Jak tak to jak sie sprawuje?
    • Przez Rafal_john3140
      Koledzy!
      Jestem posiadaczem 25 letniego Trola wyprodukowanego w Ełku. Ogólnie maszyna działa, co prawda mało pracuje ale jest bezawaryjna.Problem jest tego typu ze Troll działa tak powoli i ociezale, że NIE DA SIE TYM BEZ NERWOW PRACOWAC.Jest tak od nowosci.
      I tu rodzi się moje pytanie- czy da się zwiekszyć wydajność układu hydraulicznego tego szmelcu? Podkrecenie któregos zaworu? Wymiana pompy?
      Co myślicie o czymś takim? http://allegro.pl/43l-przekladnia-z-pompa-do-ladowacza-troll-hylmet-i5875500214.html#thumb/1
    • Przez GOODDAY
       Witam mam do was pytanie koledzy jestem tu nowy więc proszę o zrozumiałość .

W czym polega problem chce zakupić sobie przewody hydrauliczne dokładanie te które zaznaczyłem na katalogu jest ich 6 poniżej 2 zdjęciu podałem dane techniczne tego przewodu.

Teraz pytanie to jest czeski katalog jak rozszyfrować końcówkę jaka jest potrzebna do zarobienia tych przewodów ? rozmiary przewodu są podane 13x1000 chce to wiedzieć żeby sobie porównać ceny takiego przewodu w rożnych hurtowniach hydraulicznych. Oczywiście jak macie jakieś fajne hurtownie hydrauliczne które przyjmują zamówienia online było by fajnie jak byście jakaś polecili lub dali link do przewodu który będzie odpowiedni do tego cyklopa oczywiście jakiś dobry przewód hydrauliczny  nie chodzi o kilka złotych żeby wytrzymał i posłużył kilka lat dodam że cyklop jest używany 2-3 razy w roku jest garażowany również 

I drugie pytanie dodatkowe cyklop działa ok ale jest problem działania ramienia w lewą stronę bardzo wolno przesuwa ramie w lewą stronę oczywiście poziom oleju sprawdzony teraz pytanie czy ten siłownik odpowiada za działanie ramienia w lewą stronę ??

Czy odpowiada przeciwny siłownik  z drugiej strony to zdjęcie z belką z trybami nie daje ni spokoju  ??

Czekam na odp i pomoc jeśli ktoś będzie tak miły pomóc pozdrawiam wszystkich z  forum agrofoto.pl

• Przez Przemek1996
      Witam,mam pytanie jaki ładowacz wybrac na tył ciagnika na tuz,bo ida sainokosy a zacząłem prace a ze snopkami nie che sie bawic i nawt nie mam ochoty.Interesuja mnie dwie maszynki:
      1.http://olx.pl/oferta/podnosnik-do-bel-balotow-igla-ladowacz-widly-tur-sloma-chwytak-na-tyl-CID757-IDb3HEw.html#ca074da9f5  Fajna sprawa,raz ze tania i nówka bo nie mam kasy zeby wydawac póki co na tura lub takie cudo http://olx.pl/oferta/podnosnik-3w1-do-bel-balotow-igla-ladowacz-bigbagow-widly-sloma-na-tyl-CID757-ID72kKX.html#ca074da9f5
       2.http://olx.pl/oferta/ladowacz-CID757-IDfhhfj.html  cos takiego nie nowe jest;( ale chociaz bym jescze obornik pokład ze spokojem i w sumie baloty tez podniesie wyzej niz 1 prozpozycja prosze o porady,tylko nie typu dołóż wiecej i kup tura,bo to za rok dopiero 
    • Przez marcin615
      witam ,moj troll nie chce podniesc 50 kg robi wszystko wolno lyzka sie otwiera poprostu u tragedia .blagam pomozcie.