Skocz do zawartości
Arek

Troll, nowa pompa i słabo podnosi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
Arek    131

Co może być przyczyną, że po rozgrzaniu oleju bardzo powoli podnosi? Założenie nowej pompy i zaworu bezpieczeństwa niewiele pomogło, zalany jest olejem hydraulicznym. Jak olej jest zimny to da się pracować ale jak się rozgrzeje to ledwo podnosi nawet samą łyżke :/

Rozdzielacz troche przecieka ale chyba nie spowoduje całkowitego zaniku ciśnienia?

Co może być przyczyną takiego zachowania?

kris14    261

Też miewam takie problemy u siebie...

U mnie pomaga wykręcenie tego zaworu co jest w rozdzielaczu i rozruszanie go...

Jednak po jakimś czasie problem się pojawia... nawet regeneracja rozdzielacza u mnie nie pomogła :)

tomash    7
Co może być przyczyną, że po rozgrzaniu oleju bardzo powoli podnosi? Założenie nowej pompy i zaworu bezpieczeństwa niewiele pomogło, zalany jest olejem hydraulicznym. Jak olej jest zimny to da się pracować ale jak się rozgrzeje to ledwo podnosi nawet samą łyżke :/

Rozdzielacz troche przecieka ale chyba nie spowoduje całkowitego zaniku ciśnienia?

Co może być przyczyną takiego zachowania?

a spróbuj wyczyscic filtr olejowy..tez tak miałem..filtr zapchany i pełno wody w nim było.

...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    45

a jakie masz ciśnienie na zaworze przelewowym???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Arek    131

właśnie muszę zmierzyć na zimnym i ciepłym, a jakie powinno być ?

pioter    45

w cyklopie powinno być 110-120kg/cm2, mam teraz ustawionego na 100kg/cm2 i wystarczy...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Fenol    4

miałem wymieniony rozdzielacz i pompę i słabo podnosił okazało się że powietrze łapał uszczelnij węże przy pompie może łapie powietrze i pompa nie tłoczy oleju tylko powietrze z olejem u mnie tak właśnie było...

kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damianosek
      Witam.Mam problem z moim cyklopem od samego początku gdy go kupiłem słabo podnosił.Kupiłem nową pompe nowy rozdzielacz siłowniki są po regenereacji olej jest dobry a on dalej słabo podnosi jedynie na boki szybko sie obraca i łapy sie szybko opszczają.Koledzy pomuszcie mi bo już nie wiem co mam robic tyle obornika do wywiezienia a ja z miesiąc mecze sie z tym złomem.Dodam ze ostatnio sprawdzalem ciśnienie na zegarach i było było dobre więc czego to wina żetak słabo podnosi ??? pozdro
    • Przez 6340zetor7441
      Witam ktoś tu z obecnych ma na sprzedanie w rozsądnych pieniążkach chwytak do bel na tylny podnośnik - Sipma Rozmaryn, Metal fach lub pochodne? Mile widziane Mazowsze, północne Mazowsze.
      Pozdrawiam. 
    • Przez Obikey
      Zastanawiam się nad zakupem takiego "cuda", ale obawiam się otrwałość tej konstrukcji. Poza tym, czy taka koparka sprawdzi się w realiach gospodarstwa rolnego? Proszę o opinie użytkowników podobnych urządzeń. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Mikrus 12 T
    • Przez Gorbaczow
      w związku z tym ze nasz cyklop ma już 30 lat musimy go wymienić na cos nowszego - ale nie nowego bo za drogo - myślałem o ładowaczu produkcji czeskiej UNHZ-750 (ND-4) co o nim wiecie - czy warto się pąkować w ten sprzęt

Powód Edycji: ortografia, edytowane przezNikita_Bennet
    • Przez audi80b4
      do tej pory mój cyklop działał jak nalezy a nagle przestał działać obrót działa poprawnie podpory boczne też ale podnoszenie łyżki wydłużanie i chwytak co nabiera i wysypuje nie działają wcale jak naciskam na wajche to nic się nie dzieje co to może być?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.