Skocz do zawartości
Arek

Troll, nowa pompa i słabo podnosi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
Arek    113

Co może być przyczyną, że po rozgrzaniu oleju bardzo powoli podnosi? Założenie nowej pompy i zaworu bezpieczeństwa niewiele pomogło, zalany jest olejem hydraulicznym. Jak olej jest zimny to da się pracować ale jak się rozgrzeje to ledwo podnosi nawet samą łyżke :/

Rozdzielacz troche przecieka ale chyba nie spowoduje całkowitego zaniku ciśnienia?

Co może być przyczyną takiego zachowania?

kris14    259

Też miewam takie problemy u siebie...

U mnie pomaga wykręcenie tego zaworu co jest w rozdzielaczu i rozruszanie go...

Jednak po jakimś czasie problem się pojawia... nawet regeneracja rozdzielacza u mnie nie pomogła :)

tomash    7
Co może być przyczyną, że po rozgrzaniu oleju bardzo powoli podnosi? Założenie nowej pompy i zaworu bezpieczeństwa niewiele pomogło, zalany jest olejem hydraulicznym. Jak olej jest zimny to da się pracować ale jak się rozgrzeje to ledwo podnosi nawet samą łyżke :/

Rozdzielacz troche przecieka ale chyba nie spowoduje całkowitego zaniku ciśnienia?

Co może być przyczyną takiego zachowania?

a spróbuj wyczyscic filtr olejowy..tez tak miałem..filtr zapchany i pełno wody w nim było.

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    113

właśnie muszę zmierzyć na zimnym i ciepłym, a jakie powinno być ?

pioter    44

w cyklopie powinno być 110-120kg/cm2, mam teraz ustawionego na 100kg/cm2 i wystarczy...

Fenol    4

miałem wymieniony rozdzielacz i pompę i słabo podnosił okazało się że powietrze łapał uszczelnij węże przy pompie może łapie powietrze i pompa nie tłoczy oleju tylko powietrze z olejem u mnie tak właśnie było...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się