Skocz do zawartości
Arek

Temperatura klimatyzacji

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Temperatura
Arek    113

W samochodach jak wiadomo przy max schładzaniu powinno byc ok 7 stopni na wylocie, sprawdzałem i jest 8 więc w normie. Czy w ciągnikach powinno być tak samo? Sprawdzałem u siebie i jest tylko 13, niżej nie zejdzie bo poniżej tej temp. wyłącza sie kompresor. Zastanawia mnie czy uszkodzony jest czujnik czy poprostu tak ma być ?

oFsik    30

Raczej powinno być tak jak w samochodzie bo zasada działania jest taka sama.

elmech    1

w samochodzie jest 7 a w ciągniku 13 i może pewnie tak być ze względu na kubaturę w ciągniku jest o wiele mniejsza kabina i siedzi jedna lub dwie osoby a w samochodzie do pięciu i patrząc na to że temperatura zwłaszcza przy klimatyzacjach automatycznych wewnątrz kabiny wynosi minimalnie 18 stopni to wydajność nawet jeżeli na wylocie jest 13 powinna wystarczyć.Mogę się mylić bo dokładnych danych technicznych nie znam.

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor    3

też bym był za tym że tak ma być, a jeszcze takie pytanko jak jest 13 na wylocie to ile w kabinie jest?

Arek    113
pytanko jak jest 13 na wylocie to ile w kabinie jest?

to zależy jaka jest temp na zewnątrz i jak długo chodzi klima.

w samochodzie jest 7 a w ciągniku 13 i może pewnie tak być ze względu na kubaturę w ciągniku jest o wiele mniejsza kabina i siedzi jedna lub dwie osoby a w samochodzie do pięciu i patrząc na to że temperatura zwłaszcza przy klimatyzacjach automatycznych wewnątrz kabiny wynosi minimalnie 18 stopni to wydajność nawet jeżeli na wylocie jest 13 powinna wystarczyć.Mogę się mylić bo dokładnych danych technicznych nie znam.

temperatura na wylocie nie ma nic wspólnego z kubaturą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się