Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

problem z MF 255

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie w MF wygania wode z chlodnicy przecieków żadnych niema a ubywa po dniu roboty trzeba pare litry dolać ciągnik ma 20 lat i nigdy jescze do silnika nikt nielazł moze to starość poradzcie coś

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

woda niemoze isć do oleju bo olej jest cały cas w normie majster mówił że moze byc uszczelka dmuchnięta bo wali przez korek chlodnicy czy to mozliwe

Wiadomość z agroFakt.pl

nasil90    96

może być to usczelka pod korkiem ale sprawdż też stan oleju w silniku

Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.

wsk125ccm    11

mieliśmy podobny problem w 330, ale dziadek się tym zajął i zaprowadził od razu do mechanika. Z tego co wiem to wymienili korek, termostat i uszczelkę pod głowicą. Więc i tobie radzę tam zajrzeć, i sprawdź czy pompa wodna nie leje, bo w drugim ciapku tak było... <_<

Nitram92    1

Identyko jak u mnie, jak wyrąbało w U1201 to cały przód miałem od glikolu;] Noey termostat plus uszczelka pod głwicą po sprawie, faktycznie to o uszczelke chodziło ale termostat juz tez był stary i mógółby sie zaciąć więc za jdenym rozbieraniem;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

prędzej będzieuszczelka bo u mnie niema termostatu wyjęty

Tomasz1515    1

na 100% uszczelka pod głowicą do wymiany, przerabiałem to już kilka razy, a wyciek musisz mieć tylko pewnie nie wiesz gdzie, jak płyn nie dotaje sie do oleju to pewnie gdzieś ci wydmuchuje, pamiętaj aby głowica była idealnie równo przykrecona bo po jakimś czasie znowu bedziesz miał to samo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz907
      Witam może wiecie czy jest taki model Massey Fergusona jak 619-1 bo jest taki do kupienia ale nigdy o takim nie słyszałem. Pozdrawiam
    • Przez Plamson2
      Mam problem z przednim napędem w masseyu fergusonie kiedy chcę go załączyć  nie wyskakuje żadna kontrolka   napęd też się nie załącza niech ktoś mi podpowie co może być przyczyną
    • Przez trys
      pacjent mf 5430  rocznik 2013 podniósł ramiona podnośnika i nie opuszcza
      po odpaleniu  ehr się normalnie aktywuje
      przyciskając na cefce z tyłu  ciągnika do góry troszkę podnosi na drugiej cefce przyciskając trochę opuszcza
      przyciski na błotnikach podniosą trochę do góry i tyle samo opuszczają do dołu gdzie tkwi problem błagam pomocy bo to koń główny
    • Przez triwet
      Witam wszystkich jestem nowy i piszę tu bo mam problem. Posiadam MF 35 i 65:D wiem wiem stay ale lebszego nie potrzebuje.
      Ostatnio chiałem zabronowac lekkimi bronami takimi pod 35 a tu nici z tego bo nie chce mi tylni podnośnik ruszyć nie tyle co nie chce tylko srasznie wolno idzie jak by nie miał siły więdz odpiełem brony i to samo. ojciec mówił że też tak miał jak coś woził nabank za ciężkie nie było. Więdz przywiozłem ciągnik do pana dr. on rozkręcił siedzenie popatrzył i mówi że coś w pompie od podnośnika poszło najprdopodobniej tłok pękł chciałem poszukać na necie nowej ale w nii ciula nie ma nawet częśni więdz pytam czy ktoś z was posiada:
      POMPĘ DO PODNOŚNIKA TŁOCZKOWĄ DO MF 35 lub zajmuje się regeneracją i daje gwarke??
      piszcie
    • Przez Michh91
      Witam. Ile jest siłowników od tylnego TUZa?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.