Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pronarek

co zamiast t25

Polecane posty

pronarek    2

co byscie kupili zamaist władka bo coraz bardziej sie kroji ze t25 pójdzie na sprzedarz nowy ciągnik bedzie robił to samo co t25 czyli opryski czasami moze wielorak w warzywach i ogólnie jako ciągnik podwórkowy musi to byc prosty sprzet bo tym ciągnikiem bedą jezdzili wszyscy i dlatego musze sie pozbyc władka bo to jest zaskomplikowana maszyna co dla nie których ;(

pronarek    2

no nie wiem jak najtaniej bo ten ciągnik mało bedzie robił szukam jakiegos mf 235 tak do 15-20 tys ale mało ich jest

Wiadomość z agroFakt.pl

wojciechu    0

a moze c330. też mały sprytny. u nas duzo ludzi ma trzydzieche i robi w opryskiwaczy rozsiewaczu i i nnych lekkich sprawach. ale u mnie jest T25 :)

elmech    1

ja też stawiam na 330 co prawda jest słabszy od mf i ten podnośnik(opadający) znajomy ma mf255 i 330 opryski i nawozy robi 330 mówi że jest bardziej praktyczny ale wybór twój

Olik    0

No to w tej cenie tak jak koledzy wcześniej pisali najlepsza będzie C-330 :) A TUZ jak ma w 100% sprawne uszczelniacze to nic nie opada.

LukaszRol    0

Władek wcale nie jest skomplikowany :) ale ja bym zastanowiał się miedzy 330 a MF 255.

Jeden gościu ma ciapka i ciągle spadają mu romiona musi mieć zawsze założony łańcuch...

pronarek    2

330 odpada bo ja chciałbym cos bardziej ''nowoczesnego''

MF 235 mi sie podoba tzn jezdziłem takim przez całe wakacje i sie troche w nim zabujałem ale mało ich jest i mam prosbe jak jakiegos znajdziecie dajcie link :)

fenomen1990    0

w tym przedziale cenowym to zainwestowal bym w mf 225 lub w landinii np 6550 super ciagnik niczego mu nie brakuje w porownaniu do ursusa z tego roku, to jest kot

bartus16    8

niektorzy tu mowia zeby t-25 zamienic na c-330 to tak samo jakby zamnienic siekierke na kijek jak cos kupowac to juz cos lepszego np jak koledzy doradzaja mf 235 lub 255 a ja bym byl np za ursusem 3502 bo jak to ma byc ciagnik do warzywnictwa...

coolman111    54

Widze, że zakochaleś sie w tym MF-ie :). A może interesuje Cię bliźniaczy model Ursusa- 2812. Na allegro jest kilka modeli, ale cena też niezła :).

UrsusCzesio    304

Ja bym na nic nie zamienił władka i po problemie :) :lol: <_< A na poważnie teraz to jakiegoś MF-a w ostateczności mógłbyś wzi9ąść 3P tańszy od mf tylko komfort to bardzo duży------ @bartus16 albo zamienić Piłe spalinową na ręczną lub szlifierke z ameryki na połamany pilnik <_< :):P

pronarek    2

gdybym t25 nie spadał z tych obrotów to moze i by nauczył pracowników jezdzic ale co zrobic z takimi ludzmi ciezkie zycie gdybym ja miał go uzytkowac osobiscie to na nic bym sie nie wymienił szczególnie ze to był pierwszy traktor w gospodarstwie

pronarek    2

a co sądzicie o mf 550 bo jakos wpadł mi w oczko nie jest duzy a pewnie ma oszczedny sinik co do zetora to tez fajny ale ja szukam czegos zwrotnego bo sprzet jest potrzebny do ogrodnictwa jako taki podwórkowy wiec zwrotnosc i spalanie na 1 miejscu a ciągnik w polu pracuje teraz tylko przy opryskiwaczu na 10 ha <_<

Ps spójrzcie

http://allegro.pl/item367921481_massey_fer..._3_cylindr.html

mszk8    26

A ja dalej będę się upierał przy zetorze 3320. Jakoś nie mam przekonania do mf. Wybór należy do ciebie, zaufaj swojemu przeczuciu <_<

coolman111    54
a co sądzicie o mf 550 bo jakos wpadł mi w oczko nie jest duzy a pewnie ma oszczedny sinik co do zetora to tez fajny ale ja szukam czegos zwrotnego bo sprzet jest potrzebny do ogrodnictwa jako taki podwórkowy wiec zwrotnosc i spalanie na 1 miejscu a ciągnik w polu pracuje teraz tylko przy opryskiwaczu na 10 ha <_<

Ps spójrzcie

http://allegro.pl/item367921481_massey_fer..._3_cylindr.html

Nawet fajny. Przemawia za nim wspomaganie kierownicy i ogrzewanie kabiny. Widać, że raczej sprowadzony bo u nas takich bajerów nie było <_<, kabin z resztą też :lol:. Troche mi się te kabiny nie podobają, ale to juz sprawa gustu. Jeśli zależy Ci na ekonomice to wiadomo, że silniki Perkinsa należą do najekonomiczniejszych w spalaniu :P.

pronarek    2

a na ile wycenilibyscie t25 z 79 roku z kabina czeszka przebieg ok3000mth uzywany tylko przy wieloraku i opryskiwaczu 400l

P.S jak go umyje to wstawie fotki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wieslawa_olo
      WItam. Planuje sprzedać ciągnik MTZ 82 TS i zakupić coś zachodniego. Interesuje mnie ciągnik o mocy 100km. Nie wiem czy lepiej kupić 4cyl + turbo czy lepszy 6cyl bez turbo który jak myśle miałby większy zapas mocy. Zastanawiam się nad dwoma maszynami: Case 5130 a Renault Ares 550 RX. Chciałbym usłyszeć kilka opini od osób posiadających takie ciągniki. Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie. Czym różnią się te Case maxxtrack, magnum, pro i plus? Podobno są dobre tylko trzeba zwracac uwagę na pompe. A na co zwrócić uwagę w Renault? Jak ktoś chce sie przesiąść ze wschodu na zachód to jest sporo nowych rzeczy do wzięcia pod uwage. Ciągnik na 20h, staltech U170 4 skiby, agregat agrofactory 3,4m,  taleerzówka bomet 3,15m.  Wystawiłem już MTZ na olx i liczę że uda się poczynić jakąś zmianę. Czekam na odpowiedzi.

• Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.