huard

farmtrac 555 dt +tur

Polecane posty

huard    4

witam panowie posiadam farmtraca 555dt z turem o udzwigu 650kg i moje pytanie czy dało by rade jakoś zwiększyć mu udzwig? jeśli tak to w jaki sposób?nie chodzi mi zaraz zeby tone dzwigał ale zeby było coś koło 800 kg

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    206

Dadzą większy udźwig i wolniejsze podnoszenie. Udźwig = ciśnienie x powierzchnia i coś z tych dwóch musisz zwiększyć

Edytowano przez romek6340

marian2011    112

Tz że dzwiga tylko 650 kg a jak już dasz mu 700 kg to nie podniesie ,ja starym turem pisze 400 kg zamontowany na t-25 malutki lekki ciągnik a po wymianie rozdzielacza spokojnie dzwigam wiadomo sporadycznie te 800 kg mając coś z tyłu zaczepione ,boisz się o tura ,czy o hydraulikę ciągnika

Ursusc385    737

Pierwsze co to zegar ciśnieniowy pod hydraulike ładowacza. Często w rozdzielaczu ładowacza jest ustawione za niskie ciśnienie przez co może mało podnosić. Zmierzyć, jeśli coś nie tak podkręcić do 180 bar i powinien dźwigać.

zkordalski    207

Napewno masz rozdzielacz przez który najpierw przepływa olej a następnie wężami do siłowników . I tam jest taka śruba na dole co wystaje odkrecasz ją i powinna być wkręcana bądz wykręcana zapadka regulująca ciśnienie oleju przez przelew i im bardziej wkrecisz tym bardziej zwiększysz udźwig tylko uważaj z tym bo jednak tur i sprzet jest przystosowany do tych 650 kg nie zaraz do 1200 kg. Ja z swojego 1200kg podkreciłem na 1600 i czasami jeszcze i to mało ale więcej nie kręcę .

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.