Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wysiewu' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

Blogi


Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania


Kod pocztowy

Znaleziono 29 wyników

  1. Cześć, kupiłem ostatnio poznaniaka z 1989r. Niestety poprzedni właściciel zgubił tabelę wysiewu. Napisał sobie markerem ustawienia dla siebie, ale nawet on sam nie wie ile mu kg/ha wychodziło. Szukałem tabel w necie ale jest kilka rodzajów. Mógłby mi ktoś na podstawie zdjęć podesłać właściwą tabelę wysiewu/instrukcje obsługi z tabelą?
  2. Gość

    Tabela wysiewu Agro-Masz

    Tabela od SR 270 z 2015 roku.
  3. Testy wysiewu ziarna, na kołach zębatych opcja zwiększony wysiew, na skrzyni bieg B6 mam nadzieję że coś widać na zdjęciu
  4. Wstyd! Żeby nakleić coś takiego na siewnik, w dodatku polskiej produkcji, dobrze że chociaż żyto napisali poprawnie.
  5. Paweł18

    Tabela wysiewu

    Czy posiada ktoś tabelę wysiewu do tego siewnika?
  6. Witam czy ktoś z was posiada siewnik Roger XR special 3 metry i ma także tabele wysiewu do niego ?? I jakie opinie macie na jego temat? Jest pare postów na ten temat ale nikt nie odpowiedział a sądzę że są tu posiadacze takiego siewnika i mają taką tabele Dzięki wielkie z góry za każdą odpowiedź
  7. Witam. Mam pytanie dla użytkowników rozsiewacza amazone za-u chciałbym wymienić tarcze z wysiewu 24m na 15m ale nie wiem do końca jaki typ byłby odpowiedni ponieważ są dwa rodzaje z tego co przeczytałem na forum OM i OS. W instrukcji są tarcze os 200mm i 240mm i nie wiem czy takie byłby odpowiednie? Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy do rozsiewania nawozu na 15m trzeba ustawiać kąt na ramionach ciągnika oraz co to za parametr z tabeli który zaznaczyłem amazone.bmp
  8. Witam. Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika nordsten ns1030 oraz jak przeprowadzić próbę kręconą tzn ile obrotów kolbą bądź kołem?. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
  9. witam potrzebuje tabelę wysiewu do siewnika hassia dan 2.50 bo chciałbym zrobić próbę kręconą i chciałbym wiedzieć mniej więcej jak ustawić skrzynie z góry dziękuję za pomoc
  10. Witam. Zakupiłem Siewenik zbozowy Sulky Master 3 m i mam pytanie czy posiada moze ktos taki siewnik, co moze o nim powiedziec, i czy posiada ktoś instrukcje napraw i tabele wysiewu do tego siewnika ? Z góry dziekuje.
  11. kamil5421

    vredo tapela wysiewu

    witam . poszukuje tabeli wysiewu do siewnika do trawy vredo 2 m . chce wysiac np 4 kg koniczyny . ale noe mam zadnej tabeli wysiewu. z gory dziekuje.
  12. witam wyśle mi ktoś zdjęcie tabelki wysiewu nasion kukurydzy i nawozy do siewnik becker aeromat bo nie ma na siewniku
  13. Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje
  14. Witam, potrzebuję tabele wysiewu do wyżej wymienionego rozsiewacza. Jedynie na temat tego rozsiewacza wiem, że wchodzi w niego 1 big bag ;). Pozdrawiam.
  15. Witam! Potrzebuję rady odnośnie siewnika kongskilde. Niedawno został zakupiony, ale nie było instytucji obsługi. W związku z czym rodzi się moje pytanie, jak wykonać próbę wyziewu zboża? Z góry dziękuję za odpowiedź!
  16. Cześć! Od jakiegoś czasu posiadam siewnik IBR BOTSCH RS 250/19, ale nie mam do niego tabeli wysiewu. Chce nim siać w tym roku groch a nie wiem za bardzo jak go ustawić. Zapytałem wujka google o tabele ale niestety odpowiedz była negatywna. Czy ktoś posiada taki siewnik i czy mógł by mi podesłać zdjęcie tabeli? Pozdrawiam.
  17. Witam poszukuję tabeli wysiewu do rozsiewacza Rotina 1096k pozdrawiam
  18. Witam Ma ktoś może tabele wysiewu do siewnika Roger XR Special??
  19. Potrzebuje zdjęcie polskiej tabeli wysiewu do siewnika Kverneland accord Da. Pilnie potrzeba!!
  20. CZESIEK88

    tabela wysiewu ROGER

    Witam. Potrzebuję tabeli wysiewu do siewnika roger XR Special... czy posiada ktoś taką i mółby mi pomóc
  21. Damianzb

    Tabela wysiewu

    Witam potrzebuję tabelę wysiewu . Siewnik nie ma żadnej tabliczki znamionowej więc nie wiem nic o tym siewniki. Z góry wielkie dzięki .
  22. Witam, potrzebuje pomocy, mianowicie widocznego zdjęcia tabeli wysiewu przedstawionej na moim zdjęciu. Ważne informacje się starły, bo maszyna ma już swoje lata. Model jest stary jak świat, możliwe że z lat 70. Załączam też zdjęcie modelu tego siewnika. Za pomoc będę ogromne wdzięczny! 🙂
  23. Posiadam Juniora z hydraulicznie opuszczanym limiterem wysiewu, po sezonie widzę że w ścieżkach na 15m po opuszczeniu nie wysiewa mi dokładnie od miedzy trochę nie dorzuca, co widać teraz w pszenicy. Jak go się przestawia czy poprostu przesunięcie bliżej ciągnika wystarczy tam niby są otwory do regulacji tylko nie mam pojęcia jak to się reguluje. Może ktoś miał doświadczenia z ustawieniem i się podzieli.
  24. Rozsiewacz amazone za-m rok ok. 2000, więc nie opłaca się kupić limitera bo to połowa wartości rozsiewacza. Szukam tych tarcz do wysiewu granicznego, czy faktycznie tak idealnie sieją do granicy po ustawieniu wg. tabeli? Stosuje ktoś u siebie te tarcze, może macie jakieś uwagi co do tych tarcz? W tabeli rozsiewu mam tylko ustawienia do tarcz 5-9, 10-14, 15-18. Używanych najwięcej jest 10-28 czy to są tarcze do nowszych rozsiewaczy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v