tylko warto dodac ze w tamtych czasach moj ojciec pracujac w kopalni wegla zarabial 1500zl a ja dzisiaj w tym samym miejscu zarabiam 8500 zl widzisz roznice???? takie bely czasy chleb 600g kosztowal wtedy 1,25 zl dzisiaj ten sam chceb kosztuje 5zl
smialo mozna 3 litry dawac bo ja zawsze jak mam perz to tyle daje i na łubin i na rzepak. Kolejna kwestia jest taka ze jakies 7 lat temu na etykiecie leoparta a to jest to samo co teraz lablador tyle samo substancji w litrze pisali na etykiecie ze na perz 3 litry trzeba dawc a teraz dawki zmniejszone na 2 litry
Przeciez mozna jednego dnia kupic a nastepnego dnia robimy darowizne a przynajmniej tak mi notariusz mowil. Bo wlasnie tez musialem kupic na brata ale narazie odpuscilem darowizne bo podatek od zakupu musialbym placic a tak chhhociaz pare tys zostanie w kieszeni
2 lata temu kupilem nawoz w grudniu raptem na jakies 55 hektarow. I bylem 30 tysiecy w plecy wzgledem tego co moglbym kupic w luty/marzec. A ty mowisz ze trzeba wczesniej kupowac.
Na 20 hektarow to kupic jakis uzywany pilmet 1000l ciagany i spokuj a za 12 tys to w ladnym stanie mozna nawet wyhaczyc. Sam posiadam 1200l tylko ze ja nim 60 pryskam i sobie chwale