Skocz do zawartości

xsc

Members
  • Postów

    2218
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xsc

  1. Gratuluje, fajny siewnik. To bedzie pracowac w tym zestawie?
  2. Dziekuje za odpowiedz:) Ogladałem wszystkie te filmy, o ktorych piszesz. Jest w nich wiele bledów, kolor zatyczki nie jest az tak istotny. Obecnie w ciagniku sa remany z zatyczkami koloru brazowego, co wg specjalistow z yt oznaczaloby, ze to dystrybucja denso, co nie jest prawda. Dodatkowo, to, co oni sugeruja, ze jest numerem denso nim nie jest. Pierwszy wiersz oznaczenia na wtrysku. Mialem takie nastawienie, jak napisales po tych filmach. Cala moj poglada na sprawe zmienil fakt, ze agrojd sprzedaje wtryski z dystrybucji denso gwarantujac, ze sie koduja. Dlatego wlasnie, postanowilem tu napisac. Moze ktos wie, co powienin w kodzie miec wtrysk, zeby go przyjał sterownik:) Masz moze nadal kartki z tymi kodami:? Jak sie mial kod z kartki z kodem na wtrysku- porownywałes moze?
  3. Jaki masz ustawiony bieg, ktory jest wrzucony jako pierwszy po rozruchu?
  4. Chciałbym zapytać kolegów czy ktoś z Was ma doświadczenia z wtryskami do silnikow John Deere. W internecie pojawiaja sie opinie, ze poprawnie działaja wyłacznie te z dystrybucji JD. Poprawnie sie koduja, silniki pracują lepiej, zas te z dystrybucji denso maja z tym problem. Jakie sa wasze doswiadczenia, zdanie na ten temat? Moze ktorys z Was posiada kody wtryskow, zamontowanych u siebie? W celach porownawczych, moze uda sie rozszyfrowac znaczenie tego kodu? Zapraszam do dyskusji:)
  5. xsc

    Żmijka do zboża

    Wydajnosc bedzie zdecydowanie gorsza niz sugeruja. Posiadam od nich zmijke 14m to juz za duzo jak na nia. Przeniesienie napedu za pomoca paskow jest archaiczne.
  6. xsc

    John Deere W540

    Kiepsko jak bez i!
  7. Komputer tellus czy tellus pro? Ja kupilem taki sam, ale nie doczekam sie uruchomienia na ten sezon ;/
  8. pierwsze uruchomienie rozsiewacza?
  9. Po tygodniu obdzwaniania calego kraju udalo mi sie to ustalic. Cena kosmos w porownaniu do JD
  10. Bez sterownika/wyswietlacza tak
  11. aha, o ile masz dwa to dasz rade osiagnac dokladnie to, co geospread. Kwestia oprogramowania.
  12. Ile masz silownikow na jednej stronie?
  13. Tellus jest bardzo fajny, ale nie wiem jak taka firma jak KV nie posiadala w sprzedazy automatycznego prowadzenia. Tak wiec, tellus jest fajny, ale malo uzyteczny.
  14. xsc

    McCormick 120 Power6

    Zajmujesz sie naprawa tych ciagnikow? Masz przyrzady do diagnostyki hydrauliki? Skad jestes?
  15. Jaki tu masz wyswietlacz?
  16. No wlasnie co oznacza ta jazde rownolegla? Z tego co mowia w KV nie maja w ofercie takiego rozwiazania- jazdy rownoleglej z kierownica. Ktos cos wie na ten temat?
  17. xsc

    Fastrac 4160

    co to za wieza wartownicza?
  18. Ja juz wiem czemu nie fendt.. Myslalem, ze chociaz cena bedzie fajna, ale przeplacic za egoztyczny kombajn na rynku, to bezsensu:)
  19. Braliscie pod uwage kombajny fendta/MF?
  20. Wszystko sobie juz wyjasniliscie?
  21. Jd ma mniejsza trwalosc ... rzeczowy argument:)
  22. xsc

    Case & Unia

    Nie trzeba wejsc w gowno zeby go poczuc:)
  23. Pierwszo z kraja nie ma takich! Na sama wiesc, ze mialaby sie wybrac na gosp juz kraj pusty;D
  24. ;> One jak zubr w Niemczech. Lepsze porowanie jak z mamutami
  25. Prawie jak!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v