haczyk5
Members-
Postów
202 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
O haczyk5
- Urodziny 05/21/1997
Informacje
-
Płeć
Mężczyzna
-
Zainteresowania
Interesuję się rolnictwem.
Ostatnie wizyty
6116 wyświetleń profilu
Osiągnięcia haczyk5
Nowicjusz (1/14)
25
Reputacja
-
masz na myśli "klipsy"?
-
To kawałek drogi ja już bliżej świętokrzyskiego :)
-
Taką samą propozycję dziś dostałem, skąd dokładniej jesteś?
-
-
Dzięki :) nie pamiętam wymiarów jak potrzebne to mogę zmierzyć :) Nie pamiętam kolego jak coś to mogę zmierzyć Obornik jest wyciągany wyciągiem widłami nie macham Jakie trzy okna? Weź kolego pomyśl jak może być okno z betonu? Przez beton przechodzi światło? Na zdjęciu widać dwa okna. Są z pleksy. Wyżej nad pustakami też jest pleksa tylko tego na zdjęciu nie widać Ciemno? Pochwal się jak masz u Siebie to porozmawiamy Kolega bieniek_88 ma chyba problemy ze wzrokiem albo nie miał się czego czepić :D
-
Witam Mam takie pytanie na 1dawkę daję saletrę, na 2 mocznik. Chcę zrobić ochronę liścia flagowego fungicydem plus mikroelementy. Czy to dobry pomysł z tymi mikroelementami w zabiegu T3? Mikroelementy chce dać z firmy intermag. Jeśli można zrobić tak jak piszę to ile kg dać mikro i polecicie jakiś środek od grzyba?
-
Ja bym tym 80kg dawał ciepłą wodą 2x dziennie, 1.5l/szt do tego stały dostęp do wody, stały dostęp do musli i siana na początek. A później to co napisałem wyżej.
-
Ja na początku tak dawałem bo tak mi kazał żywieniowiec, jednak to się nie sprawdza( zaraz cielaki mają biegunkę). Zamiast sianokiszonki daję siano i musli. Gdy zjadają około 1.5kg musli na sztuke to wprowadzam kiszonkę z kukurydzy i to malutkie dawki na początek dosłownie garstke na kilka sztuk i tak przez pare dni później zwiększam. Sianokiszonkę dostają u mnie na samym końcu, gdy już jedzą dobrze siano musli i kukurydzę.
-
Najprędzej będzie to filtr paliwa tak jak piszą wyżej panowie
-
Rosomaka wybrałem ze względu na to, że w naszym regionie on się sprawdza, codigreen i pioneer będę siał pierwszy raz. Ceny brutto.
-
Dzięki za pomoc ja myślę , że go wsieje na 179kg/Ha
-
Że ja reklamuje? Pakowane po 80 000 faktura przyjdzie po niedzieli. Rosomak 336zł/80 000. Pioneer 480zł/80 000.
