Skocz do zawartości

nikolas29

Members
  • Postów

    7399
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nikolas29

  1. Ale zgrabna rękę masz
  2. Mój tak samo 16 lat a za 25 zł poszedl
  3. Znam takich co oddają do Radomska bańkami i mają po 92 gr a zbiornikowych po 1,2 i żyją jeszcze
  4. Dla kobiety miłość.a trawa będzie jej rosla
  5. Nic bardziej mylnego.nic takiego nie będzie.bo ludzie masowo likwidacja krow
  6. No to chyba ma małą ilość mleka No ale tam nigdy nie było fajnie
  7. No to 1,81 to obtaniło czy tak bylo
  8. Luźne rozmowy od byka po krowy... Byka uchować do 900 kg to trzeba czasu
  9. nikolas29

    Jałówka

    Pryskane były podczas kwitnienia?
  10. nikolas29

    Jałówka

    Jak to robisz że masz czeresnie
  11. nikolas29

    Byki

    Jeszcze..cena była było pogonic
  12. nikolas29

    kukurydza

    Ja tym pryskałem i lipa
  13. Krasnystaw..dobry.trzeba przyznać rację
  14. 15 zł max Łódzki
  15. Byk w łódzkim tylko do 15 zł..cienko to cos
  16. Ktoś kiedyś pisał że na sucho się nie rucho tak i to żywienie ..mało dobrych opinii.no ale są zwolennicy.moze za kilka lat coś udoskonala
  17. Jakie województwo Jakie województwo
  18. Który rok prasy
  19. W Sieradzu na setne istnienie dali premi 5 gr
  20. Może trochę dziwne pytanie ale czy jest jakaś mleczarnia która płaci za kazeinę lub chociaż ja bada??
  21. Słynny Kowalczyk do 15 max.ale nie polecam
  22. Kexxtony wycofane i chyba nie wrócą.jakie skuteczne dajecie gdy już ketoza jest??? Bo daje po kilka razy i bez szalu
  23. nikolas29

    Jałówki

    Każdy wymiarowo dobry .niech se po ru....
  24. nikolas29

    Bydło

    Już coraz mniej widoków wypasu mlecznych krów.chyba tylko mięsne zostaną
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v