rafal25791

V.I.P.
 • Ilość treści

  225
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

25 Excellent

O rafal25791

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  sport,motoryzacja,muzyka i rolnictwo ;d

Ostatnio na profilu byli

2393 wyświetleń profilu
 1. Stosował ktoś expert meta + dff później niż na 3 liść? Jak ze skutecznością?
 2. Brałeś pod uwagę inne firmy? Dlaczego agro-lift?
 3. Jak 360 sobie radzi z podnoszeniem? Znasz dokładną wagę tego modelu? I ile teraz trzeba za taką dać bo zastanawiam się czy wybrać taką czy może metange. Co myślisz?
 4. Witam, czy wzrost sprzedaży będzie wyliczany od upraw, które znajdują się w tym momencie w gospodarstwie czy na podstawie faktur, które dostarczymy na początku składania wniosku w ramach udokumentowania 5tys przychodu?
 5. Panowie, można stosować tebu na całkowicie odsłonięte kłosy? W etykiecie ambrossio jest do 70% odsłoniętego kwiatostanu
 6. rafal25791

  Pszenżyto ozime tadeus

  U mnie też Tadeus już się kłosi i zastanawiam się czy jechać jeszcze z t2 czy trochę za późno, bo na etykiecie ambrossio jest wskazane stosować do bbch 59
 7. rafal25791

  Pszenżyto ozime tadeus

  Wczoraj robiłeś t2?
 8. Ja bym kupował, po nowym roku raczej będzie tylko drożej. Wzrost cen energii, kosztów pracowniczych, inflacja itp.
 9. Jak Ci się pracuje tym parksidem?
 10. rafal25791

  KWS Kosmos

  Jaka dawka legato?
 11. Skoro oficjalna infolinia udziela takich informacji to ja się tego trzymam. Agencja rozlicza tylko z wymiany pokrycia i dopłaca do tego 40zl/m2, z formalnego punktu widzenia nie interesują jej szczegóły tego przedsięwzięcia, bo to nie mieści się w zakresie przedmiotowym jej działalności. Ludzie tutaj na forum jak zwykle wszystko komplikują, wystarczy zadzwonić i zapytać u źródła.
 12. Jeśli nie ingeruje się w więźbę dachową to nie trzeba nic zglaszać do starostwa. Gdy tylko eternit zmienia się na blachę to wystarczy zgłoszenie do gminy, które dołącza się do wniosku. Takiej informacji udzielają na infolinii i tak to wynika z przepisów.
 13. Traktory, przyczepy, w żniwa wstawia się zboże na przechowanie
 14. To chyba trzeba zamawiać, zastanawiam się tylko czy brać blachę z filcem czy standardowo kłaść membranę? Kryty będzie garaż bez stropu na drewnianej konstrukcji dachu.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj