Już umyta schowana 😅 Ale chętnie mogę przyjechać na zarobek wożenie obornika tą przyczepa stała się przyjemnością 😂jak już nie trzeba na polu wychodzić i otwierać buty za każdym razem 😅
Z tego co tu Daniel pokazuje to nawet 3.5😅
To byś najwyżej trochę wyskrobał zaskurniaków i by starczyło😅
Przedświąteczna sprzedaż rzepaku😃
Wszystkim życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia☺️ oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku wysokich plonów i cen 😃
U mnie tyle lat to tylko parę razy prostowałem taśmę jak sie zukosowała, te wsuwki co wchodza w listwy ale to bardziej moja wina bo napięcia taśmy się nie dopatrzyło
A sam nie wiem może i NH tylko na skrzyni AC albo DC. T6 mamy od 2014r 5700h to tam odpukać nic się nie działo w tym roku błąd jakiś od adblue wywaliło, no to usunęliśmy całkiem adblue, T5 mamy od lipca tamtego roku zrobiła 750h i puki co też nie narzekam. Teraz jeszcze pewnie Case Pume brał bym pod uwagę.
Teraz to chyba co rok to gorszej jakość wszystko robią. T7 z wcześniejszych lat to też chyba dobre ciągnik
Ja osobiście wrażenia mam średnie może trafiłem taki egzemplarz bo kogo nie pytałem to nikt takich przygód nie mial co ja z tym ciągnikiem. Ciągnik mamy od lipca 2021r do czerwca 2022r było dobrze potem zaczęły się przygody dobrze że to jeszcze zaczęło się na gwarancji. Gdy zmieniałem bieg z 13 na 12 czyli z zakresu C na B było słychać zgrzyt i ucinało potencjometr i ciągnik nie chciał jeździć i co założyli nowy potencjometr to za jakiś czas to samo. W sierpniu zabrali ciągnik na serwis był rozbierany okazało się że jakiś synchronizator był uszkodzony ciągnik wrócił coś pod koniec września na półmetek zasiewów. W 2023 roku powtórka z rozrywki tylko jakoś w lipcu przed sanymi żniwami tu już zaczęły się problemy z gwarancją ciągnik mi oddali pod koniec listopada czyli już po sezonie. Ten sezon dopiero uczciwie przepracował bez większych przygód urwały się dwie śruby które trzymają cały tłumnik i róg kabiny kabina się pochyliła na tłumnik to już sami ogarnęliśmy. Ciągnik na ten moment ma 1200 godzin drugi raz bym się nie zdecydował na kupno jedyny plus że jeszcze udało mi się go kupić w rozsądnych pieniądach w porównaniu do dzisiejszych cen.