hahaszin

Members
 • Ilość treści

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O hahaszin

 • Ranga
  Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tak naprawdę najlepszym sposobem na likwidację sitowia to przywrócenie łąk do wysokiej kultury: uregulowane stosunki wodne, pH i nawożenie NPK. Tyle że tego w 1 rok nie zrobisz
 2. Jeśli wtyczki itd. są w porządku to według książki zostaje tylko sterownik silnika. Trzeba zawołać kogoś kto podepnie komputer i powie co go boli. A co do pływaka w zbiorniku to ten typ chyba po prostu tak ma, jak się zaleje do pełna to często wskazówka jest na dnie i normuje się przy ok 3/4 zbiornika. Przynajmniej tak jest u mnie.
 3. U mnie krowy od 3 lat głównie baobi jedzą, też oddzielnie zadawane i żadna nie zostawia nic, więc raczej im smakuje. Jak na piachy, nie mam do tej odmiany żadnych większych zastrzeżeń
 4. Przyczepa który rocznik i jak się sprawuje?
 5. Mam dwie szyby w Deutzu z eszyby.pl i w sumie nie ma różnicy względem oryginału. Uszczelkę założyliśmy starą ale po czasie trzeba było ją podkleić.
 6. Żeby perz zagłuszył grykę to naprawdę trzeba się postarać i bez uprawek ją posiać. Co do pszenicy się zgodzę, ale talerzowanie tego a potem pryskanie to przecież perzowe perpetum mobile. Tak go się nigdy nie pozbędzie.
 7. Zasiej na wiosnę grykę, już ona w pewnym stopniu poradzi sobie z perzem. Tylko nie uprawiaj przed tym talerzówką
 8. Na tej stronie saletra jest niedostępna. Od kiedy? Nie wiadomo. Te 3500 zł to może cena sprzed 3 miesięcy, a może sprzed 2 tygodni. Dla porównania mają dostępna polifoske 6... za 6300 zł. Więc raczej się nie opłaca.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj