na rzepak pod pług ok,,, pod pszenice jak dawałem pod pług to widać było pasy na polu, nawóz działał pasami i ze słabym efektem,,, nawóz po zaoranym widać było efekt działania nawozu- mówie o działkach słabszych, na dobrych efektu wizualnego nie widać ale mimo że nie widać gołym okiem to też pewnie był.