Skocz do zawartości

derxyyy

Members
  • Postów

    31
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez derxyyy

  1. derxyyy

    buraki Pastewne

    buraki pastewne dla bydła
  2. derxyyy

    Cielaki HF polski

  3. derxyyy

    Byki rasy HF polski

  4. derxyyy

    Cielaki HF polski

    cielaki w oborze
  5. derxyyy

    Byki rasy HF polski

    w mojej wsi jescze razem z nami to u 5 gospodarzy idzie zobaczyć
  6. derxyyy

    Byki rasy HF polski

    byki na pastwisku
  7. derxyyy

    Poznaniak 2.7m

    siewnik poznaniak z mojego gospodarstwa przygotowany przed siew przenicy
  8. będzie Pan dorabiał jakiś wysyp do nich na przyczepy ? będzie Pan dorabia jakieś żmijki żeby można było wyspać się z nich na przyczepe ? będzie Pan dorabiał jakiś wysyp do nich na przyczepy ?
  9. derxyyy

    John Deere W540

    Jaka wilgotność i jak sypie?
  10. Kwas opryskiwacz?
  11. u mnie dosyć się dobrze spisuje bo mam łąki głównie klinaste i działki po 15 arów 0.5ha więc się sprawdza
  12. przerwarałem tą maszyny da się przewracać trawę
  13. Dzień dorby kieruje to zapytanie do posiadaczy tego typu siewnika jak famrol s025/3 3m czy da się go ustwaić na 2.7kg wysiewu rzepaku na 1ha? Oraz czy ktoś ma zjdecia do instrukcji obsługi tego siewnika? Ponieważ jestem przed próbą zakupu tego siewnika. A jest on mi potrzeby głównie do siewu rzepaku bo siewnik tylko do zboża mam.
  14. Mam pytanie czy po tylu latach opłaco się kupić przyczepe, czy oprócz uszczelnia było coś jescze z nią nieciekawego ?
  15. bardzo fajny dach sam robiłeś ?
  16. TYM ZESTAWEM UPRAWIAŁEŚ POD JĘCZMIEŃ ?
  17. derxyyy

    Brony 5

    Nie do uprawy po orany😁 Potem przychodzi Brona aktywna, po zwykłych brona zawsze lżej idzie dla brony aktywnej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v