u mnie ogarniety informatyk kupuje na stronie pgg wegiel po 5 ton na rodzine łacza transporty dle 5 osob rozwazaja na wadze i wychodzi gruby wegiel w kuj-pom po 1160zl z transportem z formalnosciami i piprzyc tych wszystkich posrednikow co wiecej od czsu jak przyjezdzaja te transpory to cena na skladzie spadla