Skocz do zawartości

SawekBraczyk

Members
  • Postów

    7361
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SawekBraczyk

  1. A tylko dwa trzy dni takie fest.
  2. Ładnie to wygląda
  3. Keramik bardzo fajny bo już 3 rok u mnie. A Metronom to pierwszy wiec dopiero w żniwa się okaże
  4. LG Keramik i RGT Metronom drugie zdjęcie
  5. Ja sieje kilowki, tylko że rzepak u mnie co 3 lata. SY Aliboom
  6. Mam nadzieję że nie będzie problemu
  7. Mączniak go lubi. I trzeba dobrze go skrócić bo lubi być lega. A tak to sypie super
  8. Upały niby nadają, to pszenicę zetnie i będzie biała. Rok temu tak było, była ładnie zielona i przyszedł upał i od razu biało na polach.
  9. No właśnie zaraz będą przepychanki.
  10. Ja tam orkowo będę robić, choć mam kolegę że jak mu coś powiem to zaraz mnie najeżdża i uważa że on dużo więcej zna się, no bo robi bezorkowo. Potem zaś na wiosnę pyta kiedy siać azot 😅
  11. Gdzie kupujesz nasiona? Ty chyba też tu z moich okolic jesteś? Śląskie, Pawłowice ja jestem
  12. W zeszłym roku czy pryskane czy nie to dobrze plonowało
  13. Ta a tu już myślę co by tu nową odmianę spróbować 😅
  14. Ja dopołudnia robił T3, gdzieś do 11. Tebu, Metko, Karate Zeon,,Acetamipryd, Inex-A i dorzuciłem jeszcze siarczan magnezu 😅 Z rana dopołudnia mogłeś jechać albo dziś wieczorem jeźdź i co za problem.
  15. No pewnie że tak. Ja też jutro
  16. Może spróbuję jeszcze raz na próbę albo tylko kawałek. Choć już próbowałem to potem w kombajnie mięsem rzucałem 😅
  17. Z glebą jest wszystko w porządku. Ja teraz sieje około 400szt.
  18. Sprawdzałem już rzadsze siewy i lipa i więcej nie chce. Wody właśnie u nas jest.
  19. To puste pole u mnie by było. I plon 4-5t max
  20. Rano o której zaczynasz? Mam w planach poniedziałek rano dopołudnia zrobić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v