7,4t. Tylko że to pszenica po pszenicy to tam zawsze prędzej dojdzie. Bo po drugiej stronie Keramik był całkiem zielony ale po rzepaku. W ten sam dzień co rzepak go już go kosiłem.
Ja tam orkowo będę robić, choć mam kolegę że jak mu coś powiem to zaraz mnie najeżdża i uważa że on dużo więcej zna się, no bo robi bezorkowo. Potem zaś na wiosnę pyta kiedy siać azot 😅
Ja dopołudnia robił T3, gdzieś do 11. Tebu, Metko, Karate Zeon,,Acetamipryd, Inex-A i dorzuciłem jeszcze siarczan magnezu 😅
Z rana dopołudnia mogłeś jechać albo dziś wieczorem jeźdź i co za problem.