Skocz do zawartości

SawekBraczyk

Members
  • Postów

    7368
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SawekBraczyk

  1. 7,4t. Tylko że to pszenica po pszenicy to tam zawsze prędzej dojdzie. Bo po drugiej stronie Keramik był całkiem zielony ale po rzepaku. W ten sam dzień co rzepak go już go kosiłem.
  2. Rok temu 26 czerwca. Donovan W tym Cayenne.
  3. Rok temu też wszystko o tej porze bielało już.
  4. Na siłę nie ma co przedłużać tej zieloności.
  5. Ja dodawałem strobi do t3 ale już nie dodaje.
  6. Ja zaś obserwuje że na kontroli pszenica jest bardziej zielona.
  7. A tylko dwa trzy dni takie fest.
  8. Ładnie to wygląda
  9. Keramik bardzo fajny bo już 3 rok u mnie. A Metronom to pierwszy wiec dopiero w żniwa się okaże
  10. LG Keramik i RGT Metronom drugie zdjęcie
  11. Ja sieje kilowki, tylko że rzepak u mnie co 3 lata. SY Aliboom
  12. Mam nadzieję że nie będzie problemu
  13. Mączniak go lubi. I trzeba dobrze go skrócić bo lubi być lega. A tak to sypie super
  14. Upały niby nadają, to pszenicę zetnie i będzie biała. Rok temu tak było, była ładnie zielona i przyszedł upał i od razu biało na polach.
  15. No właśnie zaraz będą przepychanki.
  16. Ja tam orkowo będę robić, choć mam kolegę że jak mu coś powiem to zaraz mnie najeżdża i uważa że on dużo więcej zna się, no bo robi bezorkowo. Potem zaś na wiosnę pyta kiedy siać azot 😅
  17. Gdzie kupujesz nasiona? Ty chyba też tu z moich okolic jesteś? Śląskie, Pawłowice ja jestem
  18. W zeszłym roku czy pryskane czy nie to dobrze plonowało
  19. Ta a tu już myślę co by tu nową odmianę spróbować 😅
  20. Ja dopołudnia robił T3, gdzieś do 11. Tebu, Metko, Karate Zeon,,Acetamipryd, Inex-A i dorzuciłem jeszcze siarczan magnezu 😅 Z rana dopołudnia mogłeś jechać albo dziś wieczorem jeźdź i co za problem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v