Skocz do zawartości

klj

Members
  • Postów

    499
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klj

  1. ładny Ja zawsze brałem od kuzyna ostatnio Ale u mnie szykują się zmiany to może i będę patrzeć do siebie taki
  2. klj

    Lina stalowa 20mm

    to żółte to nie szekla tylko HAK z zabezpieczeniem SZEKLA to całkiem co innego
  3. ok nie wiedziałem Bo biały zimny by się nie sprawdził chyba, bo to był by efekt jazdy we mgle
  4. pytanie praktyczne czy podoba ci się kolor niebieski czy faktycznie ta barwa coś pomaga z oświetleniem pod belką pytam bo nie jestem w temacie 🤔z tymi kolorami. pozdrawiam Karol
  5. klj

    Wywrotka sam

    Ładnie zrobione 👍 aby dobrze służyła 😉👍
  6. Dodatkowo są jeszcze dwa zdjęcia oprócz tego tam dokładnie widać zamek jaki to typ właśnie o taki by mi chodziło
  7. fajne rozwiązanie, muszę pomyśleć może takie właśnie zrobić i będzie git 😉 Chciałbym jeszcze zobaczyć czy ktoś mi podeśle namiar na ten oryginalny, bo nie chce za dużo Ojcu przy ciapku zmieniać . Dodatkowo są jeszcze dwa zdjęcia oprócz tego tam dokładnie widać zamek jaki to typ właśnie o taki by mi chodziło .
  8. klj

    ursus 5314

    A jakie ciśnienie było? Pamiętam jak mój kuzyn tak pąpował tylne koło przy ciapku że felge rozwalił 🤣 A później okazało się że manometr miał w (MPa) no i chciał nabić 0,9 na tył. To było po prostu za dużo na tą felge, całe szczęście że Jemu się nic nie stało 🤔 😬
  9. klj

    Ursus 912

    Gratuluję zakupu 😀 Niech służy jak najlepiej POLSKA🇵🇱 MOC 🇵🇱
  10. A dlaczego myślisz od dołu ? Środek szyby do góry jest za mało wycierany ( czyszczony )
  11. Kolego dach dorabiałeś sam czy gdzieś kupiony, wycieraczke też bym chciał przerobić jak tutaj na podwójnym ramieniu 👍 (od czego ona tutaj pasuje ? )
  12. klj

    Opona

    Nie pier**l 😎 ja do Polskich opon nic nie mam a nawet wolę kupić Polskie bo to są bd opony. Kolego bardzo się cieszę że wolisz Polski produkt 😊.Właśnie takich ludzi trzeba by docenić rodzimych producentów. Bo za granicą nikt nie będzie się przejmował Polską firmą tylko się ucieszą jak mogą zaszkodzić bo będzie szansa zniszczyć konkurencję i szybko wepchnąć swoje na tym rynku. Wystarczy popatrzeć ile przemysłu jeszcze zostało w Polskich rękach, to wszystko tłumaczy że sąsiedzi potrzebują nas tylko jako tanią siłę roboczą i mamy siedzieć cicho.
  13. klj

    Opona

    No to kolego trzeba kontaktować się z dystrybutorem może coś wygrasz. Teraz sprawdzić innych producentów i poczytać opinie w porównaniu z ceną ,może wyjdzie lepiej dla Ciebie 😀. Pozdrawiam i powodzenia życzę w Nowym roku 😊
  14. klj

    Opona

    hahaha no właśnie. Dzisiaj zmanipulowane całe pokolenia Polaków wychwalają co zagraniczne A to dlatego że zaborcy ciągle tak im wmawiali. No i jak można zacząć propagować POLSKIE skoro odrazu stu na jednego by w dyskusji wyśmiewała tego co broni Polskiej marki czy technologii.
  15. klj

    Opona

    No to podejrzewam że to były używane. No i pytanie co poprzednio robiły bo tego nigdy nikt się nie dowie niestety. No chyba że nowe były kupione no to co innego.
  16. A od czego jest Voltomierz
  17. klj

    Ug4

    Ja bym na początku sprawdził na miejsce gdzie jest przedłużony do 3 skiby , kółko nie będzie wystawać za ramę skiby 4 Ale będzie bardziej z tyłu. Próbowałać nikt nie zabroni. Może nie trzeba odrazu na sam tył ? A będzie lepiej. 5 daje za przerobienie na UG4. Pozdrawiam właściciela pługa 😀
  18. klj

    Ug4

    Adi96 napisał: A co to za problem przed skończeniem orania pola to znaczy ostatni przejazd podnieść kółko ile się da? Ustawia jak chce a potem narzekanie że UG to nie orze tylko odkłada ziemie.Wiadomo pług jaki jest ale da się nim w miarę ładnie zaorać Zgadzam się z Tobą nie jeden młody z gimnazjum przed komputerem siedzi i czyta że tylko zachodnie to takie wspaniałe no i powtarzają to w nieskończoność dalej. To jest tak samo z ludźmi którzy zrobią prawko na samochodzie z automatem. A później nie umieją jechać manualem. Z prawkiem jest akurat tak że te osoby nawet nie mają uprawnienia do kierowania manualem gdy zdają na automacie. Przepraszam za porównanie ale to jest bardzo podobna sprawa. Ja nie twierdzę że zachodnie są złe, tylko wszyscy tak są napaleni jak by mieli poczucie że te pługi są ze złota i nawet ciągnika nie trzeba bo one po prostu same orzą. To są normalnie jaja. Młody napaleniec jedzie ojca nowym ciągnikiem i zachodnim pługiem i twierdzi że on już wszystko wie. A co niektórzy z Nich to nie potrafią pługa sami ustawić no i w przerwie na kakałko wpadają na neta i piszą że UG to tylko radło.
  19. klj

    Bizon

    on jest pijany tylko 🤣
  20. klj

    Bizon

    on chyba podpiera te snopki słomy 🤣
  21. Kolego mi nie chodzi o tą co Ty masz na myśli w dużym obiegu. Tylko najlepiej w bloku bym chciał ale to oby jak z fabrycznym montażu. Problem w tym że w ciapku z tego co wiem nigdy fabrycznie nie było, A mi o coś takiego chodzi A nie te na wężu wpięte .
  22. Kolego mi nie chodzi o tą co Ty masz na myśli w dużym obiegu. Tylko najlepiej w bloku bym chciał ale to oby jak z fabrycznym montażu. Problem w tym że w ciapku z tego co wiem nigdy fabrycznie nie było, A mi o coś takiego chodzi A nie te na wężu wpięte .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v