Skocz do zawartości

lajkzxc

Members
  • Postów

    338
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O lajkzxc

Ostatnie wizyty

11046 wyświetleń profilu

Osiągnięcia lajkzxc

Współpracownik

Współpracownik (5/14)

  • Reacting Well Unikat
  • Dedicated Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Week One Done

Najnowsze odznaki

71

Reputacja

  1. lajkzxc

    fasola

    Fasola kwitnie, czy grzybowka bedzie bezpieczna żeby ją obecnie podać?
  2. lajkzxc

    fasola

    A co myślicie z siewem rzepaku po fasoli w przypadku gdyby na ha poszło 0,4 pulsara?
  3. lajkzxc

    fasola

    Wie ktos może po ile jaś?
  4. lajkzxc

    fasola

    Panowie a co namieszać na ostrożeń i rdest? Ktoś mi mówił o kombinacji z butaxone ale w jakich dawkach? Czy za mała ta fasola?
  5. W którym rejonie szarek tak szaleje?
  6. Jaki rejon?
  7. lajkzxc

    fasola

    Niby pokazują teraz temperatury nocne na plusie w maju. Ale na początku kwietnia tych przymrozków z ostatnich dni też nie zapowiadali, więc z umiarkowaniem patrzyłbym na te prognozy
  8. A to jest jakaś szansa że coś z tego odbije?
  9. lajkzxc

    fasola

    W Modryńcu 2.5
  10. Akurat tych 200 nie byłbym taki pewny Jak za chwilę się okaże że ropa pociągnie za sobą ceny części, oleju itd
  11. To już plantacje z burakami na wierzchu?
  12. lajkzxc

    fasola

    No sory, nie każdy "profesjonalnie" prowadzi swoją plantację😂
  13. lajkzxc

    fasola

    Kim jest ten usługobiorca doskonały?🤣
  14. lajkzxc

    fasola

    Najpierw to naucz się czytać ze zrozumieniem jaki jest kontekst wypowiedzi
  15. lajkzxc

    fasola

    Tak, bo cukrownia sama sobie ustalała wewnętrznie ceny a inne ze spółki płaciły wiecej 🫣
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v