Skocz do zawartości

lajkzxc

Members
  • Postów

    340
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lajkzxc

  1. lajkzxc

    fasola

    Tak, pytanie tylko czy fasole przetrzymają wogole te 40 dychy które zapowiadają
  2. lajkzxc

    fasola

    Ale fakt, pomimo że fasola się ładnie zapowiadała, zrzuca kwiat i mało strąków zawiązanych
  3. lajkzxc

    fasola

    Fasola kwitnie, czy grzybowka bedzie bezpieczna żeby ją obecnie podać?
  4. lajkzxc

    fasola

    A co myślicie z siewem rzepaku po fasoli w przypadku gdyby na ha poszło 0,4 pulsara?
  5. lajkzxc

    fasola

    Wie ktos może po ile jaś?
  6. lajkzxc

    fasola

    Panowie a co namieszać na ostrożeń i rdest? Ktoś mi mówił o kombinacji z butaxone ale w jakich dawkach? Czy za mała ta fasola?
  7. W którym rejonie szarek tak szaleje?
  8. Jaki rejon?
  9. lajkzxc

    fasola

    Niby pokazują teraz temperatury nocne na plusie w maju. Ale na początku kwietnia tych przymrozków z ostatnich dni też nie zapowiadali, więc z umiarkowaniem patrzyłbym na te prognozy
  10. A to jest jakaś szansa że coś z tego odbije?
  11. lajkzxc

    fasola

    W Modryńcu 2.5
  12. Akurat tych 200 nie byłbym taki pewny Jak za chwilę się okaże że ropa pociągnie za sobą ceny części, oleju itd
  13. To już plantacje z burakami na wierzchu?
  14. lajkzxc

    fasola

    No sory, nie każdy "profesjonalnie" prowadzi swoją plantację😂
  15. lajkzxc

    fasola

    Kim jest ten usługobiorca doskonały?🤣
  16. lajkzxc

    fasola

    Najpierw to naucz się czytać ze zrozumieniem jaki jest kontekst wypowiedzi
  17. lajkzxc

    fasola

    Tak, bo cukrownia sama sobie ustalała wewnętrznie ceny a inne ze spółki płaciły wiecej 🫣
  18. lajkzxc

    fasola

    Oby nie, ale znowu obniżka niestety. Najgorzej że mimo że jesteś zapisany to ceny nie ma gwarantowanej
  19. lajkzxc

    fasola

    Fasola 2,5 podobno
  20. lajkzxc

    fasola

    Niektórzy lubią filozofa zgrywać
  21. lajkzxc

    fasola

    No gdzież za paszową, konsumpcja
  22. lajkzxc

    fasola

    O to u nas pytałem wczoraj,powiat hrubieszowski, to 760 max niby
  23. lajkzxc

    fasola

    Ciężko powiedzieć czy być optymistą czy pesymistą. Ceny pszenicy ani drgną
  24. lajkzxc

    fasola

    2.8 u niego jest
  25. lajkzxc

    fasola

    2.8 a tam gdzieś kryszyny coś 2.6 podobno próbuje ktoś Jedynie Warszawiak chyba 3,2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v