Nawozy
 

Nawozy

  • 1618 wyświetleń
Dojechała ostatnia partia saletry sezon można rozpoczynać

Informacje o zdjęciu Nawozy


Rekomendowane komentarze

  • Użytkownik
  • opala6190
  • 0 50

2800 netto


saletra amonowa 2800 saletrzak 2540 sól potasowa 2100 Korn kali 2000 kizeryt 1800 wapno atri gran 400


ceny netto


zamawiane w tamtym roku w grudniu

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • JarekBazydlo
  • 2473 16952

Do mnie czesc ma jutro dojechac a nastepne partie w nastepnym tygodniu mają byc.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Bercik92
  • 2160 7488

Widzę że każdy kupuje i zabrakło "Solidarnośći jąder" 

    • Like 1

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • wojak1986
  • 1847 4862
4 minuty temu, Bercik92 napisał:

Widzę że każdy kupuje i zabrakło "Solidarnośći jąder" 

Masz solidarność chyba tutaj na forum. W życiu tylko żeby dla mnie nie zabrakło. Słabe czasy...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Bercik92
  • 2160 7488
No ja narazie się wstrzymuje. Trochę kupiłem nawozu ale napewno nie posieje tyle samo co w zeszłym roku

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • opala6190
  • 0 50

Ja wolę kupić nawóz niż potem zboże kupować po 1200 zł dla trzody

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • dejmian90
  • 159 668
2 godziny temu, Bercik92 napisał:

Widzę że każdy kupuje i zabrakło "Solidarnośći jąder" 

Ja azotu jeszcze nic nie kupiłem i do 15 lutego nie zamierzam.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • TheraRolnik
  • 4172 2672
1 godzinę temu, opala6190 napisał:

Ja wolę kupić nawóz niż potem zboże kupować po 1200 zł dla trzody

Którą później sprzedaż po 3zł ... Ot dobrobyt w kraju 😉

Wszyscy płaczą że drogo i się nie opłaca ale i tak kupują ... 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • opala6190
  • 0 50

A co mam zrobić jak muszę trzymać zobowiązania mam najlepiej powiedzieć żeby wszystko sprzedać i tyle 70 loch w cyklu zamkniętym nie tak łatwo odbudować mam nadzieję że będzie lepiej. Zboża mam na tyle że mi starcza to jedyny plus


Ja nie powiedziałem nigdy że się nie opłaca raz jest lepiej raz gorzej zawsze tak było i będzie każdy robi jak uważa przyjdą takie czasy że zarobię i na trzodzie były lata że na czysto zostało 200 zł ze sztuki a są czasy że zostaje jak teraz 30 zł ale zawsze na plus

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • mariusz77
  • 2 22

Najlepiej  być "cfaniakiem" i naśmiewać się z pracy innych.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość
2 godziny temu, opala6190 napisał:

są czasy że zostaje jak teraz 30 zł ale zawsze na plus

tylko tak z ciekawości. a w jaki sposób obecnie zysk z trzody uzyskujesz?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • songo
  • 767 4381

ja nigdy nie narzekałem że świnie tanie i że się nie opłaca ale ten rok dobitnie pokazał że się nie opłaca jak worek koncentratu 83zl, a pszenżyto i jęczmień ponad 1100zl gdzie świnie są dzisiaj po 3.80netto haha normalnie biznes

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • stary sołtys
  • soltys48
  • 19297 35574
3 godziny temu, opala6190 napisał:

 

Ja nie powiedziałem nigdy że się nie opłaca raz jest lepiej raz gorzej zawsze tak było i będzie każdy robi jak uważa przyjdą takie czasy że zarobię i na trzodzie były lata że na czysto zostało 200 zł ze sztuki a są czasy że zostaje jak teraz 30 zł ale zawsze na plus

 

po ile teraz Masz tucznika?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ab23
  • 1266 2982

Ja się zastanawiam czy kupić teraz 

Azot na pewno kupię tyle co zawsze potas fosfor symbolicznie pójdzie 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • ***** ***
  • misio3p
  • 2086 4555
opala6190 napisał:

a są czasy że zostaje jak teraz 30 zł ale zawsze na plus

Mistrzu powiedz jak to robisz, że aktualnie wychodzisz na plus?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • opala6190
  • 0 50

trzodę ostatnio sprzedawałem po 4.20 netto zł na żywa wagę przy całym aucie a do paszy daje duże ilości grochu, łubinu słodkiego i qq za to pasza mi wychodzi taniej

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj