Skocz do zawartości

Ursus C-360 & Kopaczka elewatorowa



Rozpoczynamy wykopki :) Oczywiście takie wydarzenie nie mogło się obyć bez moich Małych pomocników :) Chodzą za mną jak Cienie ;) Oby mojemu potomstwu tak się to rolnictwo podobało :)

  • Like 1

Rekomendowane komentarze

1 godzinę temu, Bananek napisał:

po co zakladac jak mozna sie noca przejechac na wioski i nakrasc ile trzeba. u nas od miesiaca plaga sa zlodzieje warzyw. kartofle wykopuja, krowy zostawione na noc na pastwisku wydoja lub wypuszcza niszczac ogrodzenie. no srraszne mamy czasy. ukry pracuja niedaleko to takie cyrki sa codzienna zmora.

Będą pilnować i widły taki mieszczuch dostanie w plecy czasy za dobre sie nie zapowiadają... Jeszcze taki z miasta mowi ze rolnikowi zabrać doplaty bo nic nie robi a kasa z uni płynie .

Gość

Opublikowano (edytowane)

Ty , ale poważnie . U mnie aż takiego kradziejstwa nie ma . Zdarzy się . Wiadomo . No ale bez przesady . U mnie na podwórku nic nawet na kłódkę nie zamykam . 

Też się zdarzyło że ktoś kartofli sobie ukopał . No ale póki co , to naprawdę jakieś znikome przypadki .

Edytowane przez zetorki12
3 godziny temu, Bananek napisał:

po co zakladac jak mozna sie noca przejechac na wioski i nakrasc ile trzeba. u nas od miesiaca plaga sa zlodzieje warzyw. kartofle wykopuja, krowy zostawione na noc na pastwisku wydoja lub wypuszcza niszczac ogrodzenie. no srraszne mamy czasy. ukry pracuja niedaleko to takie cyrki sa codzienna zmora.

U nas jak mieszkali, to przy wyjezdzie posciele pokradli i jeszcze podobno nad tv się zastanawiali...😒Jeden wziął butlę płynu do prania 🙊 Dodam, że mało nie zarabiali 😒 może taki już naród 🙄

1 godzinę temu, Paulina1985 napisał:

Dodam, że mało nie zarabiali 😒 może taki już naród 🙄

niektórzy na zachodzie tak samo działają , jak gospodarz bogaty to myślą że straty nie odczuje i szybko się odkuje

4 godziny temu, Bananek napisał:

po co zakladac jak mozna sie noca przejechac na wioski i nakrasc ile trzeba.

ci co na ogródkach działkowych robią  to jeszcze coś tam se uciułają i trochę dlla młodszych pokoleń choć to w większości ludzie starsi ale się nie dziwię , minimalna w góre ostro od przyszłego roq , koszty przetworzenia żywności gdzie trzeba dużo nakładów pracy ręcznej też , najbardziej dostaną w dupe starzy pracownicy bo młode szczyle co od stycznia przyjdą do roboty dostaną niewiele mniej od ludzi którzy tyrają w jednym miejscu często kilka ,kilkanaście lub więcej lat i nawet więcej niż ja

Dnia 12.09.2019 o 22:35, Uziu92 napisał:

lepiej żeby się nie podobało, pis za 20 kilka lat zrobi minimalną z 15 tyś i po co w ziemi grzebać ?

za 20 lat to juz nie będzie takiego świata jaki znamy dziś ,trzeba będzie zacząć sie jakoś odbudowywać po III wojnie światowej o ile ktoś będzie miał ten zaszczyt przeżyć atomowy holokaust i zimę nuklearną 

chyba że świat jakoś wytrwa to jedna strona barykady będzie koryta umieć na tyle zawzięcie sie trzymać że wytrzymujac te kilka kadencji pod rząd będzie tylko zmiany pokoleniowe w szeregach klubu wprowadzać , może i rzeczywiście te 100 milonów wałęsy będzie znów potrzebne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v