Skocz do zawartości

Obciążnik do Valtry 6550



Obciązniczek z blachy 20 mm i zalany betonem b20 prosto z gruchy :D


Rekomendowane komentarze

przecież napisał, że jemu pasuje.Szkoda trochę ciągnika bo dodatkowo obciąża oś i sworzeń a także trzebaby się zastanowić nad wzmocnieniem połączenia przód-silnik-skrzynia. Jednak on to liczył i to jego maszyna. Zrobił i napewno jest lepiej. Osobiście przy takich masach kombinował bym ile się da na koła przerzucić.

Jak zawiesisz na przednim 5uz 1.5 tony to nie obciaza sw9znia?
Dodatkowo wiekszosc przednich podnoscikoe jest tak zrobiona ze jest przykrecona tylko do przeniego wspornika i nie maja ramy wdluz ciagnika ale tam jest na pewno ok jak zaiesi sie tone a tutaj 700 kg zrojnuje ciagnik.
Przerzucajac taki ciezar na kola silnik by mial duzo ciezej bo mialby duzo wieksza mase wirujaca do rozbujania, dodatkowo ostro po doopie dostawalo by sprzeglo przedniefo napedu przy hamowaniu bo sie przodek w tedy automatycznie zalacza. Wg mnie wiecej minusow jak plusow

700kg nie powinno zrobić krzywdy W C330 mam ponad 200kg z przodu na sztywno i opryskiwacz zawieszany 600l od ponad 10lat i nic nie pękło. W innym prawie 20 letnim sprzęcie ma mam przedni TUZ 2,1t z amortyzacją z tym wałem widać jak działa.

[galleryimg=545305]

Już dwa lata robię kloca i jeszcze nie zacząłem myślę zrobić taką płaską płytę szerokości 2m ponad 1t jak

jcb-fastrac-3200-swietokrzyskie-brzeziny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v