Skocz do zawartości


Przepalenie 30tki po ostatnich mrozach :D Niby akumulator praktycznie nowy powinien bez problemu odpalać to współpracy odmawia rozrusznik... Zastanawiam się jeszcze nad regeneracją lub ew. wymianą na nowy.

Co widzimy na zdjęciu Ursus C330M?

Ursus C-330M z serii lekkich ciągników rolniczych pracuje na placu gospodarstwa z zamontowanym ładowaczem czołowym, wykorzystując swoją prostą, ale wytrzymałą konstrukcję do typowych prac przeładunkowych i porządkowych. Trzycylindrowy silnik wysokoprężny S-312C o pojemności 1,9 l rozwija około 30 KM, co w połączeniu z nieskomplikowaną, manualną skrzynią biegów 6 2 pozwala na efektywną pracę z ładowaczem przy niewielkim zużyciu paliwa. Masa własna ciągnika na poziomie ok. 1900 kg zapewnia wystarczającą stabilność podczas podnoszenia ładunków, a tylny trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ) o udźwigu około 1200 kg umożliwia współpracę z lekkimi maszynami uprawowymi i transportowymi. Model C-330M był produkowany w Polsce w latach 1986–1993 i do dziś jest popularny w małych i średnich gospodarstwach, gdzie używany egzemplarz w zależności od stanu technicznego i wyposażenia osiąga przybliżone ceny rynkowe w przedziale 20–35 tys. zł.


Rekomendowane komentarze

Po 1 piszesz ze nie potrafię dobrze zrobić, gdzie napisałem że ja to robiłem? Jasnowidz jakiś jesteś czy wiesz lepiej kto robił ten rozrusznik niż ja ?
Po 2 oceniając moje umiejętności na tle tego ze cos ci sie tam kiedys udalo nie wiem chcesz sie dowartosciowac czy jak ?
Nie toleruje nie których zachowań zwłaszcza jeżeli ktoś widzi tylko czubek swojego nosa a chamstwa to już kompletnie.

Nie po prostu chcę  pomóc,co się udało ja tam nic nie widzę skomplikowanego  i także żeby wzywać fachowca .Jedynie co się trzeba pobawić to dystans  żeby ośka bendixa była równa z obudową rozrusznika.Masz coś nie tak i tyle.Żebym się dowartościował  lub w jakimś stopni wywyższał nie dałbym ostatniego zdania.Chcesz dam filmik jak kręci rozrusznik po naprawie 

Tego nie neguje ze chcesz pomóc tylko tak dziwnie to napisałeś że inaczej to po prostu odebrałem ale spoko ;) rozrusznik robił jeszcze mój ojciec a przez jego ręce przeszły tysiące takich rozrusznikow więc wydaje mi sie ze wiedział co robi. Aku jest dobre słupki wyczyszczone a kable nowe i w sumie jakości ich zakucia pewny nie jestem ale wyjmę rozrusznik to się okaże wszystko. Filmu nie chce bo na codzień mam tyle tego wystarczy heh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v