Skocz do zawartości


Dzisiaj trochę betonowych płyt nawiozłem na utwardzenie objazdu B) Dzisiaj minął rok kiedy założyłem pierwszy raz konto AF dziękuje Wszystkim za miłe komentarze oceny które mnie motywują :)

  • Like 1

Rekomendowane komentarze

Adi96 Tłumika jeszcze nie malowałem :D no własnie tylko siatki brakuje muszę poszukać po jakiś złomach jakiejś zdezelowanej ramki bo siatkę można dorobić :)

 

BARTEK333 Dzięki :)

 

Landfarmer Dzięki kolego ;)

 

wisera Dzięki :)

 

jacek-c-330 Będzie dość długo będzie :D

 

szubinska Jeszcze niczym :P farba jest fabryczna ale zamierzam srebrzanką pomalować :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v