A oto jedna z zalet tej maski dostęp do wszystkiego Komentarze i ocenki mile widziane
szubinska 27 Opublikowano 2 Stycznia 2014 zupełnie jak w C-4011 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372102
THEADAM939 61 Opublikowano 2 Stycznia 2014 calkiem calkiem jakie masz oponki zapro do mnie .pozdr Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372124
MafiaMarcinaF 40 Opublikowano 2 Stycznia 2014 Ładnie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372145
DK94 193 Opublikowano 2 Stycznia 2014 Ta maska z wyglądu jest dużo lepsza niż ta naglakowata. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372167
mateuszc355 2189 Opublikowano 2 Stycznia 2014 No to ci trzeba przyznać A gdyby tak oryginalną maske przerobić .... Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372213
Adi96 1850 Opublikowano 2 Stycznia 2014 Trzeba ucinać maskę inaczej nie da rady.Dla mnie także się bardziej podoba niż ta naglekowata jest metalowa i przypomina od c-362 maskę Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372261
JasiuUrsus 9 Opublikowano 2 Stycznia 2014 fajnie teraz masz jak w 30-stce 5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372327
gabrysiek 89 Opublikowano 2 Stycznia 2014 No to ci trzeba przyznać A gdyby tak oryginalną maske przerobić .... Już ktoś na AF przerabiał, poszukaj w galerii. HEHE Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372336
damianzetor9540 2789 Opublikowano 3 Stycznia 2014 I to mi się podoba. Lux dostęp i wszystko widać 5/5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372990
Soldier 55 Opublikowano 3 Stycznia 2014 calkiem calkiem jakie masz oponki zapro do mnie .pozdr Z przodu Mitas 7.50-16 a z tyłu Michelin 16.9/28 radialne Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/473746-ursus-c-360/#findComment-1372992
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się