Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Różne Foty

Z albumu

Różne Foty

  • 300 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 2368 komentarzy obrazka


20 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Polacy niegdyś walczyli o tą ziemie, a tera sprzedajemy ją Niemcom, nie mam nic do Niemców osobiście, ale tak nie wypada nawet, polityka zagraniczna, polityką, ale gnoje się dorobią za granicą, przyjadą do Polski i kupują kołchozy..


U nich ziemia 50.000 Euro/ha (200.000 zł/ha) u nas maks 70.000 zł/ha, różnica jest.

popieram strajkujących. kiesyś słyszałem jak pewien niemiec na warmię przyjechał i swoją posiadłośc oglądał i powiedział do zarządcy czy rolnika by pewnej lipy nie ścinał bo on tu jeszcze wróci a tego chłopa na tej lipie ........ nie wiem czy prawdziwe bo z zasłyszenia ale coś w tym jest.


dlatego nie poddawac się chłopaki i walczyc o swoje . tka to jest w tym kraju  jak definicja rolnika zaczyna się od 1 ha .

Było nawet o tym w teleexpresie. A zdanie które powiedziała rozwaliło mnie "rolnicy ruszyli na strajk traktorami i ciągnikami". Traktorami i ciągnikami przecież to to samo.... chyba musieli coś więcej powiedzieć po tak to by było za mało a taki pochodzący  z miasta nie zauważy błędu.

Gość Zetek5340

Popieram i ja was chłopaki bym się do was przyłączył ale sam to ja nic nie zwojuje jak by coś się ruszyło w mojej okolicy to nie będę czekał na zaproszenie narazie chłopaki jetem z wami duszą  

Jeszcze chwila i zniosą zakaz sprzedaży ziemi dla obcokrajowców i wtedy na legalu przyjedzie sobie Niemiec i kupi ile będzie chciał, Polak da za hektar 60 tys zł, a Niemiec da 20 tys euro i kupi wszystko co będzie w przetargu, bo co to dla nich 20 tys euro jak u nich teraz ziemia po 50-60 tys euro. Nie trzeba już wojny aby dokonać rozbioru, teraz nas ekonomicznie wezmą w niewolę, ale wkońcu Unia Europejska rządzi....

Co do niewoli to już nas wzieli, w Europie rządzą ci co najwięcej płacą do wspólnej kasy czyli Niemcy i nikt tego nie zmieni. A co jest bardzo smutne, to rozbiór już się dokonał, większość fabryk jest w obcych rękach (głównie Niemców).


 


Cytat z "Wesela" Wyspiańskiego jest aż nadto aktualny: „Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.”


 


Polacy nie wyciągają wniosków z historii.  Już 24 lat, a Polacy ciągle na wyborach, wybierają " mniejsze zło". Ile jeszcze pokoleń trzeba by zmądrzeli.

Jak tak dalej pójdzie to na całym świecie będzie taki bajzel, że w pewnym momencie do czegoś dojdzie i wtedy to jeden przeciw drugiemu będzie.

 

Niemcy dobierają się bo mają kasę, zaczęli ze 20 lat wcześniej od nas, bo jak u nas chłop kosą kosił, to oni sobie kombajnem kosili, jak u nas w burakach ręcznie robili to tam już opryskiwaczem jechali, usprzętowili się wcześniej to teraz mogą inwestować poza swoim krajem, a nasze rolnictwo jest na dorobku więc z nimi nie ma szans konkurować. Oni się wytłuką sprzętem i dla nich jest juz zużyty więc się pozbywają, a polak kupuje i się cieszy jaki to cud techniki, to się remont zrobi, to się coś poprawi i będzie jeszcze u polaka hulał po polu ze 20 lat, a im się nie opłaca remontowac bo taniej sobie nowy kupią.

 

 

@Mathieu92 Nigdy nie było nikogo kto by bronił interesów kraju i nie będzie, bo to już taki nasz naród, że jak dojdzie do władzy to tylko patrzy aby napchać kieszenie tak, żeby jeszcze wnukom starczyło. Zaczynając od czasów średniowiecza to nie dbali o ten kraj i nie dbają po dziś dzień, tylko o własne interesy, aby jemu przy korycie było dobrze, a reszte to mają w d***e.

 

 

 

 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×