Skocz do zawartości

Zetor 7745



Tak więc mogę powiedzieć, sezon 2011 rozpoczęty.


Rekomendowane komentarze

pawel011392

Opublikowano

Roślina którą balotujesz to miskantus olbrzymi?? ;DD

gutomir

Opublikowano

Trzeba przyznać, że bele wychadzą super. Pozdrawiam ;)

Ursusc385

Opublikowano

U mnie jeszcze snieg lezy :unsure:

turas20

Opublikowano

Fotka super.Ile razy jest bela owinięta?

jendrek

Opublikowano

To idzie na opał czy co ?

Gdzie taka plantacja rośnie ?

przemek11441

Opublikowano

Mam pytanko odnośnie zbiorniczka płynu do spryskiwaczy

Gdzie znajduje się pompka która podaje płyn na spryskiwacz ?

I którym przyciskiem włanczasz tą pompke on jest tam gdzie przyciski kierunkowskazu czy masz zamontowany gdzieś osobno ? pozdrawiam

pOngO88

Opublikowano

włącznik masz u góry tam gdzie włącznik wycieraczek,a pompka z tego co pamiętam znajduje się po drugiej stronie zbiorniczka czyli za/nad sprzęgłem :) mogę się mylić ale już nie pamiętam bo dawno temu to wyrzucałem.

farmer7745

Opublikowano

@pawel011392;Tak to Miskantus olbrzymi, albo trawa słoniowa.

 

@gutomir; Odpowiednia siatka i dobrze wyregulowany aparat daje taki efekt.

 

@ursusc385; Jak widać u nas śniegu nie ma, ale mrozik trzyma szczególnie nocą.

 

@jendrek; Wszystko idzie na pelet i brykiety.Nie wiem jak to się ma cenowo, ale podobno jest to bardzo kaloryczny opał.

 

@przemek11441: @pOngO88 ma racje, włącznik wycieraczek załącza wspomnianą pompkę, ale nie przekręcasz go tylko musisz go nacisnąć.Pompkę znajdziesz śledząc przewody.

samczyk1991

Opublikowano

Przepiękny Zetorek :)

 

Kozacko wygląda z tym tuzem i halogenami ^^

 

 

ZETOR7711

Opublikowano

ladna fotka

jak masz podlaczone te halogeny z tylu i a czy jakis przekaznik??

farmer7745

Opublikowano

@samczyk1991; Zgadzam się z tobą.

 

@ZETOR771; Niestety nie zainstalowałem przekaźników i troszkę żałuję, ale to są światła pomocnicze i staram się zbyt długo ich nie "mączyć".

Lukasz1987

Opublikowano

Polecam artykuł w Agroenergetyce (styczeń 2006 str 13) pt „Trawa słoniowa”. Z tego co wyczytałem już w pierwszych zdaniach to trawa słoniowa to wcale nie miskant..

„….Miskant olbrzymi(trzcina chińska) Miscanthus giganteus jest to okazała trawa kępowa, pochodząca z Azji Południow-Wschodniej. Błędnie nazywana trawą słoniową…..” i „….Piórówka Pennisetum purpureum (trawa słoniowa, ta prawdziwa) tworzy rozrośnięte, okazałe kępy…………………….Należy podkreślic , ze bariera klimatyczna nie pozwala uprawiać Pennisetum purpureum w Polsce…..”

a to tak na marginesie bo i tak wiadomo o co chodzi .. oby tylko ktoś nam nie sprowadził prawdziwej trawy słoniowej .. icon_smile.gif

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v