forterra11441

Members
  • Ilość treści

    1021
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

109 Excellent

O forterra11441

  • Ranga
    Zaawansowany
  • Urodziny 03/10/1994

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Lubuskie

Ostatnio na profilu byli

15211 wyświetleń profilu
  1. Masz w jakiś sposób uszczelnione opierzenie kalenicy? U nas blacha T35 i tylko opierzenie z blachy przykręcone i śnieg nam do środka wdmuchiwało.
  2. Hmmm, jak brutto to w sumie tanio wyszło, u nas 300, ale netto. Z tym, że większość materiałów mieliśmy kupione jesienią, a wiosną ceny jeszcze spadły. Posadzka też dość drogo wyszła, ale poszło zbrojenie z siatki i tynki w środku i zewnątrz wraz z elewacją, których ja nie chciałem robić, ale tata stwierdził, że robimy od razu, bo później już się nie zrobi. Bercik92, 3 ściany murowane z silki, 4 wieńce i słupy lane co 3m, a od podwórka 4 bramy po +-6m. Konstrukcja dachu stalowa w formie litery A, łaty z zetki 200 i na to blacha T35 z filcem.
  3. Koszt netto czy brutto? Posadzkę masz przemysłową? Postawiliśmy 12,5x25x5 to wyszedł nas ok. 300 netto.
  4. Saletra Borealis 1850 netto. Dobry ten nawóz? Stosował ktoś?
  5. A co was tak dziwi w tych 8 tysiącach zł? Sam niedawno liczyłem tak na szybko to zebrało się lekko ponad 7 tys, a jakby tak dobrze policzyć to pewnie też pod 8 się zakręci.
  6. Czyli w tym roku trzeba wszystko magazynować i czekać. Modlić się tylko o deszcz, żeby było w ogóle co magazynować.
  7. Ale kiedy "przyjdzie dzień"? Za miesiąc, dwa, rok czy 2 lata?
  8. Też tego wszystkiego nie rozumiem. Mamy jeszcze sporo towaru i nie wiem czy sprzedawać na siłę czy zostawić do przyszłego sezonu.
  9. A to nie ci sami analitycy mówili, że na koniec roku 2022 pszenica będzie po 2000, a rzepak po 4000? Tacy z nich analitycy...
  10. Nie przestało, bo wstrzymali tylko eksport, a tranzyt ma iść dalej.
  11. Teraz też do 40. roku życia był zwrot 60%, długość prowadzenia gospodarstwa nie miał znaczenia.
  12. Wczoraj sprzedając rzepak z przechowania rozmawiałem z gościem z olejarni i mówił, że jego ceny rzepaku też nie cieszą, bo ceny oleju rzepakowego są również tragicznie niskie, niższe niż oleju palmowego.
  13. Obyś był dobrym prorokiem, ale o takich wsparciach to przy 300 euro słyszałem.
  14. Gratuluję! Mało brakowało, a też stałby u nas 6R195. Ale widzę, że Twój chyba korzystniej cenowo wyszedł niż nam wtedy oferowali.
  15. forterra11441

    Opony do Case

    Jaki model tych Vredestein masz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj