Skocz do zawartości

mazurek1212

Members
  • Postów

    1042
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O mazurek1212

  • Urodziny 05/03/1999

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

10616 wyświetleń profilu

Osiągnięcia mazurek1212

  1. A waszym zdaniem jeśli chodzi o dostanie dotacji na inwestycje budowlane to lepiej złożyć na nowy budynek który ma być budowany od podstaw a chciałbym za to kupić blachę i zrobić posadzkę czy na przykrycie spichlerza i obory w jednym budynku się znajduje ,obora ma być garażem plus z tyłu wiata ma być
  2. Witam , wiadomo coś czy w tegorocznym naborze nie będzie tej integrowanej produkcji jeśli będziemy robić inwestycje budowlane np wymianę dachu na istniejącym budynku lub robienie dachu czy posadzki na nowo wybudowanym?
  3. Witam a jak wygląda kupno siedliska wraz z ziemią , da radę to jakoś ogarnąć żeby kupić za młodego rolnika ? I jakie dokumenty musi zapewnić sprzedający żeby kupić ziemię za młodego rolnika ? Niestety z tego co słyszę od paru osób , gdy próbowali się dogadać z sprzedającym ziemię to albo podnosili do góry dość sporo albo nie szło się dogadać , z góry dziękuję za odpowiedź
  4. Witam , jakiś czas temu na tik toku był filmik doradcy (dotacjomat) że ma nie być tej integrowanej produkcji , filmik usunięty . Wiadomo czy faktycznie ma jej nie być czy jednak bujda ?
  5. I dostał ktoś jakies informacje o przyznaniu dotacji po dodaniu tej kwoty ? Bo ja mam 26 pkt i nadal cisza
  6. A ta zintegrowana produkcję jak to zacząć i prowadzić ?
  7. 2 pkt szkolenie 1 pkt ipr i trochę ten ipr skomplikowany i nie wiem czy się pchać w to przez to A grupy producenckiej,onw ani ekologi nie mam więc za dużego pola manewru nie mam
  8. Ale nie wiem jeśli się już zdecyduje w tym roku na to 100 tys to próbować budowlanki czy kupić za to maszyny z którymi jest mniej zamieszania
  9. A pan z czym miał największy problem podczas spełnienia warunków w tym dofinansowaniu ?
  10. Witam , wczoraj zorientowałem się u pani co pisze wnioski i stare rmg 60 tys a nowe 100 tys to całkiem inne, muszę się jeszcze dobrze zastanowić czy brnąć w to czy jednak robić dłużej ale za swoja kasę .
  11. Przeszło ci takie uzasadnienie ?
  12. A ktoś z państwa brał jeszcze rmg na jakieś budowy lub wymiane pokrycia dachowego ?
  13. Z dofinansowaniem do wymiany eternitu też sporo papierologi a dużo ludzi korzystało także może być do zrobienia
  14. Dopiero plan będzie na wrzesień październik tego roku , może pod koniec roku uda się fundament wylać a zanim to wymuruje i konstrukcje dachu zrobię to zejdzie na pewno cały przyszły rok . A jak myślisz posadzka też by przeszła w tym wniosku ? Załóżmy że blacha będzie kosztować 20/25 tys i beton na posadzkę ok 30 tys więc zostanie jeszcze 50 tys na jakąś maszynę .
  15. Nie było problemu ze rozliczasz tylko blachę na budowę a nie budujesz całości za dofinansowanie ? A beton na posadzkę też idzie rozliczyć oraz kupno bloczka ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v