Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ursus3514

kwoka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kwoka
ursus3514    0

witam. mam pytanie. kura zaczęła wysiadywać jajka ale siedzi tam gdzie wszystkie kury jajka znoszą.chcę ją przenieść do jakiejś zagrody ale nie wiem czy jak ją przeniosę to nie porzuci gniazda?????????

quercus    6

Trochę dziwne pytanie. :) Nie masz jakiejś "starszyzny" w domu babcie albo dziadka. :)

Na pewno nie porzuci jak "kwacze" ja mam już 3 i niedługo tez nasadzę. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcelo1414    5

no lepiej ją przenieś do jakiejś osobnej klatki bo inne kury mogą jej jajka potłuc albo pójdzie siedzieć gdzie indziej i jajka wyziębi

darek16    3

u mnie teraz kura wysiaduje jajka ale najlepsze w tym że to kura sąsiada i wyrzucamy ją za płot a ona nadal przychodzi

i na noc zostaje u nas chyba szykuje się rosół.

nasil90    94

naj lepiej weź jakąś skkrzynke włóż siana zrób gniazdo połóż jajka i posadź kurę

Bartek1961    2

Możesz dołożyć jajek innych kur ale mam pytanie natury technicznej czy aby napewno jajka miały ojca bo do tego potrzebny kogut?

Marcelo1414    5
u mnie teraz kura wysiaduje jajka ale najlepsze w tym że to kura sąsiada i wyrzucamy ją za płot a ona nadal przychodzi

i na noc zostaje u nas chyba szykuje się rosół.

hehe dobry motyw <_< niech ją sąsiad do budy uwiąże <_<

Tomasz1515    1

u mnie kura wysiaduje jaja i jutro bedą już pierwsze kurczaczki <_< ciekawe czy wylęgnie sie wszystkie dziewięć <_<

andrzej2110    529

Wkładasz jajka do ciepłej wody (żeby ich nie przeziębić) te co pływają są dobre. Te na nic toną. Tylko powiedz ile czasu kwoka siedzi na nich??

Tak gdzieś ponad tydzień będzie a i te, które wypłyną są dobre ? Bo podobno środku jest trochę powietrza czy coś. A i słyszałem jeszcze że to dopiero po iluś dniach siedzenia można wykryć ale po ilu ?

Z góry dziękuje za odpowiedź pozdr wlascicielziemski1

pawlo3334    2

Nic się nie stanie jak ja przeniesiesz ja zawsze przenoszę tylko jak już siedzi tydzień i kury jej donosiły to nic z tego nie będzie bo ci się będą kluły każdy w inny dzień najlepiej te wyzuć i daj jej nowe ale musisz mieć koguta bo bez niego nie będzie nic :P

Napisano (edytowany)

To BYŁO pytanie z zeszłego roku... :P zapewne już nieaktualne nie chciałem zakładać nowego tematu to tu się dołączyłem z innym pytaniem (patrz na datę) :)

Czemu piszesz sz zamiast rz lub ż???

Edytowano przez andrzej2110

andrzej2110    529

Ja tez nie skończyłem polonistyki, w dodatku jestem dyslektykiem. Posta edytuje bo to mój obowiązek jako moderatora. Zainstaluj sobie FF tam jest słownik. Dużo pomaga. Jeśli pisonie się nie poprawi dostaniesz kolejne ostrzeżenie.

Koniec OT

Co do pytania to nei znam odp. Ale po 2 tygodniach podejrzewam ze już mona to sprawdzić.

Ale gdzie ''tam'' jest ten słownik?

ps; ale tak ogólnie to pszeciesz nie robię zbyt wielu błędów tam chyba z 2 można na post zrobić?

Powinno być przecież 2 błędy w jednym wyrazie.

W FF jak piszesz to ci podkreśla tak jak w Word.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wojtas
      jest ktoś z tamtych stron . jak wygląda "obszar zapowietrzony" czy np. mleko jest odbierane normalnie z tych miejscowości.
    • Przez boosky
      GĘŚ,
      GĘSI...
      GĘŚ OWSIANA...
      CENY GĘSI...
      CENY JAJ GĘSICH...
      CENY PISKLĄT GĘSICH...
      HODOWLA GĘSI...
      KALKULACJA PRODUKCJI...
      KARMIENIE...
      OPIEKA...
      WYMIANA POGLĄDÓW...
      I WSZYSTKO CO Z GĘSIĄ OWSIANĄ ZWIĄZANE ...........
    • Przez bocecek087
      witam
       jak w temacie , jak uważacie jaka forma zakwaszacza jest lepsza?
      i co stosujecie 

• Przez Daniipeee
      Witam, jestem nowy na forum więc Cześć wszystkim , wracając do sedna sprawy, Chciał bym zacząć hodować kury nioski ok.1000 szt. Do dyspozycji mam stara stodole która można przerobić na kurnik wymiary ok 12mx25m. Do dyspozycji mam 1ha łąki granicząca ze stodoła na wybieg i 5ha na zasianie. Chciał bym dowiedzieć się coś na temat hodowli , opłacalności, wymaganiami, pozwoleniami, i czy warto, na koniec dodam tylko ze nie mam doświadczenia w rolnictwie. Lecz mam zapał i chęci. Proszę o wyrozumiałość 
      pozdrawiam DM
    • Przez sobek112
      Zastanawiam się czy hodowla kur jest opłacalna? 3 lata temu kupiłem działkę 20ha w jednym kawałku, z dwóch stron jest las, najbliższe zabudowania w odległości 1km a działka graniczy z drogą wojewódzką. Teren lekko pagórkowaty, najbliższe miasto 10km są to okolice Mławy woj war-maz. Zrobiłem już warunki zabudowy na 6 kurników po 25tys. Wchodzić w ten 'biznes" czy sprzedać?