Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
funkmaster1993

Kupno agregatu.

Polecane posty

yacenty    611

na ile ha i czym go bedziesz ciagal?

dla mnie taki agregat jest o kant d*py rozbic - bierz zdecydowanie cos na przednim walku lub przynajmniej włóce

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

pablo21    26

Tak przedni wałek bardzo dużo wyrównuje ja pracowalem agregatem z przednim walkiem w tym roku i jestem bardzo zadowolony.

Wiadomość z agroFakt.pl

yacenty    611

ja robiłem 3.5 sezonu - teraz bede robił uprawowo-siewnym z włóka,

wałek dużo rozbija ale przede wszystki dobrze niweluje teren i nie jest wrazliwy na dziury w polu - wczesniej wystarczyło ze kółko wpadło w dziure i od razu lipa

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

My agri pictrues

piotkorol    0
na ile ha i czym go bedziesz ciagal?

dla mnie taki agregat jest o kant d*py rozbic - bierz zdecydowanie cos na przednim walku lub przynajmniej włóce

Zgadzam się w 100% z yacentym. Szkoda nerwów na takie coś. Lepszy LECH z Expomu 3,3 :D

johny    2

@ yacenty mam pytanie napisze tu bo na PW nie można

Witam mam pytanie czy ten zestaw uprawowo-siewny nabudowany to kupowałeś nowy czy używany ?? i ile za niego dałeś ? dzięki za odp . odpisz albo na PW albo tu jak możesz oczywiście :D

yacenty    611

kupiłem używkę - 10letnia, dałem 20tys

Pozdrawiam YacentY

My agri pictrues

Pracował by on z Ursusem 912 lub Zetorem 5320 w zależności od szerokości roboczej, a jak znajdziecie waszym zdaniem odpowiedni to wrzućcie link.

FUNKMASTER

LukaszZduny    0

ja rowniez jestem zdania ze bez przedniego walka nie ma sensu kupowac. doskonale wtedy utrzymuje glebokosc pracy i pieknie rowna pole i rozbija pecyny. graczki juz tylko przemieszaja ziemie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez stasiex
      Bardzo jestem ciekawy jakie agregaty uprawowe dobieracie do swoich ciągników.

U mnie jest tak:

Unia Grudziądz Kombi B 2,8 m - pracuje z Zetorem 7211. (Uważam, że z 3 m też dałby radę, ale kupiliśmy węższy ze względu na transport po ulicach w mieście).

Kiedyś mieliśmy agregat Uni 2,8 z jednym wałem i ciągnęła go 360.
    • Przez Marcian1234
      A mianowicie jest bardzo duży problem.Po włączeniu wałka bardzo mocno coś wali i głośno.Co to może być tego przyczyna bo zbliża się wiosna ???
    • Przez maniek9
      witam interesuje mnie opinia o agregatach Rolex. Czy to to samo co Bomet?
    • Przez Mateo111
      Witam koledzy posiadka ktoś taki agregat rau 4 m hydraulicznie składany jaki jest po nim pole uprawione i czy nic sie nie gnie czy nie pęka pytam sie bo kciał bym taki kupić,

• Przez sebarr
      Czy ktoś użytkuje szeroki na 6-7m agregat przedsiewny??

Stoję przed zakupem agregatu przedsiewnego, w grę wchodzi tylko Bednar i mam do wyboru 5m lub 7m. Myślę, że optymalne było by 6m ale niestety nie ma na tę chwilę tej szerokości w dobrej popokazowej cenie. Chodzi mi o model SWIFTER SO F. 

Myślę, że 5m do za mało dla tego ciągnika ale 7m trochę mnie przeraża i zastanawiam się czy ciągnik nie będzie musiał mieć zakładanych bliźniaków- a to odpada ze względu na odległości od pola do pola.
      Wiem, że wg danych technicznych moc zalecana do 7m to 180-220km więc powinno wystarczyć ale może ktoś ma doświadczenia z takim agregatem to bardzo proszę o opinie.
      Bardzo proszę o opinie osób które mają agregaty o podobnej szerokości a nie dobre rady osób które "dużo czytają forum i wiedzą..."