Skocz do zawartości
nasil90

399&3085

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nasil90    95

który z tych ciągników jest lepszy mf 399 czy mf3085 oba mają silniki 6 cylindrowe podobną moc tylko 399 jest bez elektroniki ma mniej biegów i mniej kąfortową kabine więc pomóżcie :D

Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.

nasil90    95

też tak myślałem ale czy nie będzie problemu z częściami bo z tego co się oriętuje to mf 399 jest chyba mało

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel5314    1

witajcie moglem sobie kilka lat temu postawic podobne pytanie co lepsze 390 czy 3060 wybralem 3060 i skonczylo sie to tylko nerwami straconymi pieniedzmi i czasem ,miesiac temu kupilem MF 390 z 96 roku z takim samym silnikiem i chodzi wszystko bez zarzutu wg mnie lepszy od 3060 12/12 z rewersem przy kierownicy to wcale nie malo biegow , sporo czesci bedzie pasowac od ursusa np 5314 czy 5714 zadnej niepotrzebnej elektroniki tylko napedy zalacza sie elektronicznie , komfort nie powiem ze jest gorszy od 3060 , szybka skrzynia ,itd , teraz bede kupowal do jego tura ale POLECAM ten ciągnik !!!!

silver105    9

to musiał ci się trafić jakiś felerny według mnie te ciągniki są tak samo dobre to zalezy co chcesz mieć ale wygoda wazniejsza

sora klawiatura mi sie wali

pawel5314    1
to musiał ci się trafić jakiś felerny według mnie te ciągniki są tak samo dobre to zalezy co chcesz mieć ale wygoda wazniejsza

sora klawiatura mi sie wali

nie tylko mie sie trafil ten felerny po prostu seria 30XX jest delikatna i koniec , co wlaczasz wajcha a przyciskiem to roznica ja pozostaje przy 390 i nie chcem slyszec o zadnych 3060 itp bo trudno kupic mf3060 w stanie licznika ponizej 5000mth takich juz niema i nie bedzie nikogo nie namawiam ale jak narazie to nie zmienie tego ciagnika na zaden inny (no chyba ze bedzie jakis niespodziewany przyplyw gotowki ,hehe:) ale zta wygoda to przesadziles chyba niewiesz jakimi niewygodnymi ciagnikami robia jeszcze , wg mnie to po pierwsze NIEZAWODNOŚĆ i ERGONOMIA a dopiero KOMFORT , a pozatym jak mozesz mowic o porownaniu komfortu pomiedzy 390 a 3060 skoro nie posiadales obydwu tych ciagnikow??? no wiesz na obrazkach roznie to wyglada

przemo75    1

Lepszy będzie MF399 bo prostszy, seria 3000 i 3600 ma elektronikę, dodatkowo często siadają koła zębate w skrzyni, synchronizatory, przednie napędy-szczególnie atak z kołem-sprzedawane jako komplet

Części do maszyn rolniczych

nasil90    95

właśnie zamówiłem 399 koleś ma mi z niemiec sprowadzić a jeśli nie bedzie takigo to jakiegoś 3115

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheAgroDawidTv
      Witam w skrzyni w Massey Fergusonie 590 pękł ten wąż i chciałbym sie dowiedzieć czy można go wymienić bez ściągania kabiny bądź odjeżdżania tyłem,bo z jednej strony jest normalnie na gwint a z drugiej prawdopodobnie przytwierdzony do rurki która idzie na tył ciągnika.Jest również problem z biegami-wsteczny i czwórka wyskakują a na polowym zakresie wszystkie (skrzynia 8+2) Co może być przyczyną ? (ciągnik świeżo kupiony)

• Przez Kondzi84
      Witam 
      Jestem nowy na forum, więc proszę o wyrozumiałość.Kupilem fergusona 165 r. 1976 maszyna śmiga,ale jest jeden problem a mianowicie gdy jedzie się ciągnikiem z góry  nie trzyma bieg tylko jakby ciągnik był na luzie.czy to może być problem za żółw/zająć.Zauważył em tez ze gdy przelączam tą wajcha to nic sie niezwolnij dzieje.Jaka może byc przyczyna?
    • Przez cyganek
      panowie. od jakiego ciagnika pasuje zwolnica tyl , do mf 698.
    • Przez piotreklp13
      Mam pytanie. Chciałbym kupić ciągnik Messey ferguson 6255. Potrzebuje Waszej  pomocy. Na co zwracać szczególną uwagę przy kupnie tego ciągnika?
    • Przez KrowieBieszczady
      Siemanko
      Tak jak w temacie chciałbym podnieść moc w ciągnikach MF 5410 i 5440 jednak wiem, że elektronicznie jest to nie możliwe, jedynie poprzez ustawienie/modyfikację pompy. Tutaj rodzi się moje pytanie, ma ktoś z was kontakt do osoby bądź firmy, która zajmuje się tym PROFESJONALNIE w południowej Polsce? Najlepiej podkarpackie, ew. sąsiednie województwa