Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzesiu

Sewis MF w polsce.

Polecane posty

grzesiu    41

Mam zamiar sprowadzić z niemiec 2 massey fergusony. Tylko jest problem jak je naprawć wrazie awarii. Czy znacie jakieś sewisy MF w polsce. Bo wiadomo że lokalini mechanicy to wiele nie zdziałają przy takiej elektronice. Proszę o pomoc!!

milk    0

korbanek ma serwis MFa i wrazie problemów pomogą chłopaki znają się bardzo dobrze tylko tanio nie biorą ale nasi mechanicy w sprawach elektroniki nie mają pojęcia

Wiadomość z agroFakt.pl

Kizo    5

Byłem kiedyś u tego gościa w Zbuczynie i po rozmowie wydał mi się osobą dosyć kompetentną w sprawie elektryki.

matidi    0

Polecam mihg polska. Naprawde są dobrzy mam do nich 25km i jak cos są zawsze a nie tak jak u korbanka trzeba czekac ale jeszcze nie miałem zadnych powaznych awarii z moim mf tylko wymiana filtrów hydrauliki był problem nie wiedziałem jak to sie robi. :D hehe ale jakie masz zamiar sprowadzic te masseye pochwal sie ?? i na ilu ha bedą pracowac??

grzesiu    41

Dokładnie jeszcze nie wiem co to za mf-y będą jeden ma byc ok 80km pod tura a drugi ok 110km jako główny w gopodarstwie. Codziennie przysyłają mi oferty i jak coś mi sie spodoba to mam jechać i oglądnąć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować