Lukaszkowal

Pług 3 skibowy ruski sprzedam

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukaszkowal    0

Mam do sprzedania pług ruski 3 skibowy, kompletny można podczepiać i orać. Rama cała, nie skrzywiona, nie spawana. Korpusy całe, zero luzów, wszystko tak jak być powinno.

W razie pytań proszę dzwonić bądź pisać. 

Tel. 531 474 005 

Darnowo, słupski, Pomorskie

Cena 1250 zł

post-203208-0-61260400-1475829302_thumb.jpg

post-203208-0-51808900-1475829325_thumb.jpg

post-203208-0-31374300-1475829349_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez witch
      Witam czy ktoś z was drogich kolegów posiada pług lemken vari opal?  Mam problem z kołem podporowym prosiłbym bardzo jak ktoś ma to pisać. Pozdrawiam 
    • Przez Krystian01
      Witam, chciałbym zaczerpnąć Waszej opinii na temat traktorka marki Solis 26 4WD rocznik 2017. Czy w sezonie zimowym nada się do odśnieżania, a w sezonie letnim do koszenia? Jak sprawa wygląda pod względem mechanicznym? Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez ŻBKIU1999
      Sprzedam pług Kverneland 5-skibowy zagonowy, z zabezpieczeniem resorowym 14 ". Stan pługu ocieniam na b. dobry, gotowy do pracy.Cena to 9500 zł.

• Przez Kuba42877
      Witam czy posiada ktoś ten pług?
      Chciałbym dowiedzieć się o nich opinii i na jaką szerokość orzą.
    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.