mickboss

Case mx 110

Polecane posty

mickboss    1

Witam Wszystkich. Mam nietypowy problem z case mx 110 , gdy obroty silnika spadna do biegu jalowego 760 obr/min w okolicy pompy hydraulicznej slychac stuki ( klik klik ). Stukanie znika po dodaniu lekko gazu , wystarczy 900obr/min. Skrzynia pracuje normalnie ladnie przelancza biegi. Jesli ktos spotkal sie z takimi objawami prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam.

matingus    107

kolego minimalne obroty do tego silnika to 900obr.przy niższych będzie się tak działo.......

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

MalyJohn    230

Jeżdżę na mx120. Ustawiony jest na 800 obrotów jałowych i wtedy cały ciągnik drży. Doda mu się na 850 i wszystko ustaje. Zbyt niskie obroty nie są zdrowe

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    385

w MX135 na niskich obrotach tez coś tam klekocze, widać ten typ tak ma. 760 to za mało, o ile pamiętam to nominalne koło 900

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez daniel20v
      Witam. Potrzebuje informacji jakie ciśnienie na tylnym wyjściu hydraulicznym ma International 684

• Przez Przemo69
      witam mam problem z podnosnikiem w case 2294 albo podnosi na max albo opuszca na max ciezko uzuskac połozenie posrednie, zdarza sie ze na na 3\4 podnosnik nagle podniesie rozsiewacz do samej gory .
    • Przez sunday
      Witam.
      Mam pytanie czy Case MX 135 poradzi sobie z agregatem uprawowo siewnym Amazone 3m
      siewnik nabudowany z broną wirową i walem packera
      mocą wydaje mi się że na pewno sobie poradzi, ale chodzi mi czy to nie za ciężki zestaw bo słyszałem różne opinie i teraz już nie wiem
      proszę doświadczonych rolników o podpowiedź

• Przez rival1120
      Witam, mam zamiar wymienić sprzęgło w swoim case ale wiem ze te ciągniki rozjeżdżają się 1 cm i trzeba wyjąć zabezpieczenie i tu moje pytanie gdzie to zabezpieczenie jest i jak go wyjąć, chce się dowiedzieć wcześniej żeby później nie było niespodzianek
    • Przez Hadzik
      Witam. Nigdzie nie znalazłem tematu odnośnie skrzyni pq z polbiegami w galce. Przypadkiem okazało się że w oleju skrzyni znajdują się opilki wyglądające jak mosiadz ( zlotawy kolor ). Brak jakich kolwiek oznak wskazujących na zniszczenie tarczek . Może jakieś tulejki. ?' 
      Miał ktoś coś podobnego ?' Obalanie kabiny to wiadoma sprawa ale czy wystarczy ?. Czy czeka mnie wyciągnięcie całej skrzyni. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.