Skocz do zawartości
mickboss

Case mx 110

Polecane posty

mickboss    1

Witam Wszystkich. Mam nietypowy problem z case mx 110 , gdy obroty silnika spadna do biegu jalowego 760 obr/min w okolicy pompy hydraulicznej slychac stuki ( klik klik ). Stukanie znika po dodaniu lekko gazu , wystarczy 900obr/min. Skrzynia pracuje normalnie ladnie przelancza biegi. Jesli ktos spotkal sie z takimi objawami prosze o szybka odpowiedz. Pozdrawiam.

matingus    107

kolego minimalne obroty do tego silnika to 900obr.przy niższych będzie się tak działo.......

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

MalyJohn    220

Jeżdżę na mx120. Ustawiony jest na 800 obrotów jałowych i wtedy cały ciągnik drży. Doda mu się na 850 i wszystko ustaje. Zbyt niskie obroty nie są zdrowe

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    218

w MX135 na niskich obrotach tez coś tam klekocze, widać ten typ tak ma. 760 to za mało, o ile pamiętam to nominalne koło 900

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawidcasejx1090u
      Witam mam dylemat, albowiem kończę robić remont w swoim case jx1090u z silnikiem iveco i nie wiem jak go docierać, może ktoś by mu podpowiedzial jak najlepiej by go dotrzeć żeby miał swą moc i wytrzymałość? W silniku było robione :
      -honowanie cylindrów z nowymi tłokami i pierscieniami robionymi nad wymiar 
      -polerowanie wału wraz z nowymi panewkami 
      -kompleksowa naprawa głowicy 
      -regeneracja turbosprężarki 
      -wymiana wtryskiwaczy oraz pompy oleju 
    • Przez Agri666
      Witam Case 5150 pro mam problem z hydrauliką mianowicie chodzi o to że po uruchomieniu ciągnika działa ona dopiero po 2 minutach (chodzi o podnośnik,  ładowacz oraz wyjście na węże hydrauliczne )  gdy juz dziala sprawdzilem cisnienie jest koło 200 bar ... Natomiast jeżeli chodzi o jazde polbiegi wspomaganie wszystko działa od razu ... 
      Co zostało zrobione 
      -wymienione filtry 2 od hydrauliki
      -sprawdzone elektro zawory 
      Znajomy mówi że może to być zawór mechaniczny na pompie nie mam pojęcia gdzie on może być 

• Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Andzaw72
      Witam
      Mam pytanie do użytkowników Case JX 95: Gdyż chce kupić bronę aktywną.
      1. jaki jest maksymalny udźwig w rzeczywistości? Bo na moje oko taka brona + siewnik to będzie ważyło około 2ton.
      2, Czy JX95 poradzi sobie z takim 3 metrowym zestawem?
      Co radzicie?
      Pozdrawiam

• Przez Matik7171
      Czy Renault Ares 540rx ma taką samą skrzynie jak Massey Ferguson 30XX. Chodzi mi o działanie. Czy w Areskach tak samo wchodzą gładko biegi jak w MF. Miałem możliwość jazdy MF a teraz kupujemy Aresa i jestem ciekaw.