Neson

MF 690 przednie koła

Polecane posty

Neson    0

Panowie mam taki problem. W moim MF 690  na przodzie mam założone opony 12.4- 28. Wyczytałem zaś że powinny być 14.9-24. Co za tym idzie wychodzi że na przodzie mam za duże przednie felgi. Wiec mam pytanie jakie powinienem mieć felgi na przodzie i gdzie mogę kupić takie w rozsądnej cenie. Proszę o odpowiedz. Z góry dziękuje i pozdrawiam.  

akmaly    281

Napisz jakie masz z tyłu.

Standardowo w tych ciągnikach powinno być:

- przód: 13,6R24, tył: 16,9R34

lub

- przód: 13,6R24, tył: 18,4R34

ewentualnie 

- przód: 14,9R24, tył 18,4R34

Jeśli masz z przodu 12,4R28 to z tylu powinno być 16,9R38 aby się napęd zgrywał ( chyba że ktoś zmienił przełożenie ale to mocno wątpliwe ).

Edytowano przez akmaly

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    281

Na "przud" może wsadzić co chce ale jak nie chce mieć problemów z napędem to niech dostosuje się do tego co napisałem wyżej:)

Neson    0

No właśnie z tyłu mam 38 cali. Więc wychodzi na to że koła mam zgrane. Chodzi o to że przy włączonym napędzie tylne koła drą mi ziemie więc założyłem że mam  nie zgrane . Ale to chyba co innego . Tak czy siak dziękuję za odpowiedz .

andrewk    77

No właśnie z tyłu mam 38 cali. Więc wychodzi na to że koła mam zgrane. Chodzi o to że przy włączonym napędzie tylne koła drą mi ziemie więc założyłem że mam  nie zgrane . Ale to chyba co innego . Tak czy siak dziękuję za odpowiedz .

Zgranie ma być w obwodzie jednego i drugiego koła. Jakie masz dokladny rozmiar opon przód tył

_

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez perkins4512
      Witam wszystkich.
      Mi je pytanie dotyczy wspomagania w ursusie 4512, A mianowicie;
      Kupiłem teraz nowy zestaw wspomagania I nie wiem ile oleju mam do niego wlać?
      Jak by ktoś wiedział to bardzo bym prosił o szybką odpowiedź
    • Przez Tomek4321
      Witam, mam prośbę o pomoc. Massey Ferguson 255 rocznik 1989, kierownica kręci sie w kółko. Podejrzewam wyrobione gwinty na ślimacznicy i ślimaku. Jak je zdemontować? Jak dostać się do środka?
    • Przez semos
      Witam!

Mam problem w swoim MF-255 a mianowicie mam zbyt duży luz na kole kierownicy. Nie wiem jak sie do tego zabrać, ta przekładnia wydaje mi sie dość skomplikowana. Ktoś może robił już w swoim ciągniku z tą przekładnią?? Czy po remoncie zanikł luz i nadal sie będzie lekko kręcić??
    • Przez czechy123
      Wg. mnie jest to spoko ciągnik może stary ale nie rozlatuje się jak te nowe plastiki.
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      W moim mf tea 20 napotkałem problem, wałek  wom jest troche mniejszy od normalnego (z tego co wiem to 3/8) a u mnie posiadam zapewne 1/8 zgadza sie? Chciałem podpiąć wczoraj maszyne pod niego a tu... zawsze używałem wiekszego ciagnika ale miał awarię. Tej u mnie wałek ma wymiary:23mm rowek, 28mm cały. Macie jakas redukcje w miare solidna za nie duże pieniądze 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.