mf25

niechodzi jeden cylinder

Polecane posty

mf25    11

Witam potrzebuje rady bo jest dosc dziwna sprawa.. , wymienilem przewod od pompy co idzie do wtrysku (nowy przewod ma grubszy kanał i wiecej paliwa nim idzie ) przewod idzie do pierwszego wtrysku. Odpalilem ciagnik i nagle chodza tylko dwa cylindry ten co zmienilem rurke nie chodzi .... odpowietrzalem itp. itd i nic co robic ? moze wykrecic wtrysk i zawiezsc do sprawdzenia czy nie wpadl jakis syf z tej rurki?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pucior
      Witam. Naprawiał ktoś blokadę w MF lub Ursusie 2812. Jakie koszty i czy sporo rozbierania?
    • Przez kudlaty22
      Witam panowie. Moze podpowiecie co moglo sie stac. 
      Ciagnik mf 6120, stal nieruszany przez prawie 2 tygodnie. Na skreconych kolach. Dzisiaj po tych mrozach odpalil ladnie, ale nie ma sprzegla i nie dziala wspomaganie. 
      Nie moge wyprostowac kół. Ruch jest w zakresie 15cm a potem stoi. 
      Sprzeglo odpowietrzalem ale nic nie dalo. 
      Moze ktos cos podpowie. 

• Przez RolPro10
      Post skierowany  do posiadaczy Massey Fergusona serii 300
      Prosiłbym o zwymiarowanie  tylnej ramki gdyż ja muszę dorobić.

• Przez mlodzik
      Witam.

Wiec tak od niedawań jestem posiadaczem MF 255 już nauczyłem się go obsługiwać, ale chciałbym tez robić proste rzeczy jak wymiana oleju

Wiec tak Wiem gdzie się sprawdza gdzie spuszcza i wlewa

tylko czy olej Castrol 15W40 Diesiel Mineralny będzie do niego dobry ? no i od razu wymienił bym filter oleju

czy są jakieś haczki przy wymianie trzeba na coś zwracać uwagę?

W aucie i motorze jest to proste ale przy ciągniku może coś jest jakoś inaczej? nie wymieniałem a o maszynę trzeba zadbać co jakiś czas

??
    • Przez marek07
      Dzień dobry,
      chciałbym podzielić się z Wami moją modyfikacją hydrauliki zewnętrznej w MF 255. Pomysł znalazłem na forum, który jeszcze bardziej ulepszyłem. 

Ciągnik miał standardową hydraulikę. Było to uciążliwe, np. podczas pracy owijarką trzeba przełączać dźwignię pod siedziskiem. Teraz podnoszenie podnośnika jest także w rozdzielaczu. Zrobiłem 2 wyjścia do ładowacza w oddzielnym rozdzielaczu na błotniku (rozdzielacz z jedną sekcją nurnikową, ponieważ siłowniki podnoszące ramę ładowacza są jednostronnego działania). Drugi rozdzielacz zamontowałem w miejscu starego. Również z jedną sekcją nurnikową do wyładowania kuli z owijarki. Teraz działa to bez przełączania dźwigni pod siedzeniem. Druga dźwignia jest do dwóch wyjść hydraulicznych. Tworzę ten post z myślą zainspirowania innych do tak użytecznych zmian. Chętnie odpowiem na pytania odnośnie szczegółów.
      Pozdrawiam.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj