Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Massey Ferguson 8140, został sprowadzony z Francji i panel w którym można zobaczyć np. zużycie paliwa jest w języku francuski. Czy ktoś może wie jak ustawić owy komputer aby pokazywał on faktyczne zużycie paliwa na hektar, lub inne przydatne opcje ?

kyrtapwpolu    6

Nie mam ciągnika z komputerem ale słyszałem o czip tiuningu, szukasz firmę, umawiasz się, przyjeżdżają z hamownią pod wom i wgrywają nową mapkę (mogą nawet wgrać mapkę z ciągnika o tej samej seri i silniku lecz z większą mocą dla tego napisałem czip tuning) 

cena jest mi nie znana ale coś ok 2-4tys

Nie chodzi mi o zwiekszenie mocy lub cos w tym stylu, chodzi mi o rozgryzenie tego komputera, ma wgrane francuskie menu a ze ja francuskiego nie umiem to nie wiem co tam pisze

Wiadomość z agroFakt.pl

kyrtapwpolu    6

Rozumiem cię, francuskiego też nie rozumiem jedynie ci napisałem że jest firma która może ci wgrać polskie mapki a na twoje życzenie zwiększyć moc silnika. 

lukbold    691

A TY rozumiesz że to traktor z mechanicznym wtryskiem paliwa?? A po za tym autorowi o całkiem inny komputer chodzi. Z choinki się urwałeś czy jak? Wracaj do symulatora farmy i nie spamuj w temacie o którym nie masz pojęcia.

http://olx.pl/oferta/sprzedam-datatronic-ii-massey-ferguson-z-jezykiem-polskim-CID757-ID8wjaR.html#7a80c6b8e9 Zapewne tylko on coś poradzi na ten język

kyrtapwpolu    6

lukbold po co te nerwy cwaniaczku i chęć obrażenia.... zgadza się że nie mam pojęcia o tym ale jak byś był rozważny to byś wiedział że w takiej firmie napewno by mu doradzili co zrobić by wyeleminować problem tak że sam zagraj w symulatora farmy gdyż ja nie gram w gry...

lukbold    691

ja pierdziele.. skończ już te swoje wywody bo się tylko ośmieszasz i ciągniesz bez sensu temat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Scoti
      Witam mam problem nie wiem co robić zaraz wiosna a ciągnik stoi. Paręnaście dni temu odpaliłem ciagnik bo miałem gdzieś jechać lecz kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni sie nie zapalała dodam ze wcześniej sie paliła ,ale nie podczas wciskania sprzegła jak powinno byc tylko po przekreceniu kluczyka. Nie ma też zółwia i zająca nie dział napęd , blokada i WOM. Myślałem ze to czujnik ciśnienia oleju wiec go wymieniłem bo stary był dziwny na nowym to samo. Potem poszła diagnoza ze komputer padł i trzeba go sprawdzić tak wiec odkreciłem podjechałem do znajomego wkreciłem u niego działało ,ale wziąłem od niego komputer to u mnie nic nie działało. Przeczyściłem wszystkie elektrozawory , sprawdzałem bezpiecznki wszystko ok tak wiec  co może być na rzeczy ,że nie ma kontrolki żółwia zajaca napedu wałka i blokady ? z góry dziekuje za wszelkie chęci pomocy.
    • Przez dawid1983
      Witam ponownie  jestem po wymianie filtrow hydraulicznych i oleju hydraulicznego  i stwierdzilem ze na ten sezon wymienie olej w silniku w tamtym sezonie duzo nie przejechalem i ku mojemu zdziwieniu dzis zabralem sie za spuszczenie i co sie okazalo czarny jak smola a byl zalany turdus15w/40 niechce tego oleju moze poradzicie jaki wy zalewacie swoje mf-y
    • Przez Piotr0890
      Witam. Poszukuje katalogu części do mf 3080. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez sznajdik
      Czy po wymianie pompy mogą się zapowietrzyć hamulce?
      Czy odpowietrzając hamulce muszę odpowietrzyć też zawór hamulców do przyczep?
      Jak tak jaka jest kolejność czynności czy najpierw zawór później koła? i które pierwsze które drugie?
    • Przez MichalP
      Mam kilka pytań co do silnika w tym ciągniku może ktoś mi podpowie.
      1. Gdzie na silniku jest tabliczka żeby odczytać dokładnie  wersje silnika ? 
      2. Miska olejowa - odkręciłem wszystkie śruby  i mam problem od strony skrzyni odchodzi trzyma się od strony napędu. (odkręcone jest 24 śruby) czy   jest jakiś myk żeby tą  miskę zdjąć? 
      Dodam tylko że  moja ma uszy  gdzie na innych zdjęciach poglądowych  ich nie widzę.  Może ktoś dysponuje jakąś instrukcją serwisową do tego silnika 
      3. Jakiej  firmy kupować   tłoki i cylindry ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.