york2002

Jaka prasa rolujaca?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
york2002    0

Witam. Jaka prasa rolujaca? Bedzie pracowac na 18 ha trawy i 13 ha zboza ? Jaka polecacie? Cena do 60 tyś. zł.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin165
      Witam mam problem ponieważ na sterowniku nie pokazuje kierunku ułożenia beli aby wyszła równa . I gdzie jest czujnik. 
    • Przez ursus1991
      W tym roku zakupiłem prasę rivierre casalis rc121 kupiłem ja na końcu marca, więc nie miałem możliwości sprawdzenia przy kupnie. Jak pojechałem nia pierwszy raz zwijać, to w ogóle nie chciała mi wciągać siana,a le przy pomocy użytkownika Kamilov19882 to zaczeła mi zwijać, tylko że nie miałem wtedy już co dalej zwijać, i utoczyłem tylko wałek o średnicy 20cm. Wczoraj pojechałem zwijać i moja prasa po prostu wciąga materiał i tworzy balot tylko o średnicy ok 25cm, potem pasy zaczynają się ślizgać po belce i jej nie obracają, przez co prasa nie wciąga siana. Dodam że aby zwijać muszę mieć podbierak podniesiony na makca, inaczej nie wciąga siana. Co może być przyczyną tego że się pasy ślizgają i że podbierak muszę mieć podniesiony. To jest taka sama prasa, jak vicon 1200 czy mf1640. Proszę o pomoc, siano już mi wczoraj na wałkach zmokło.
    • Przez Domek96
      Mam pytanie jak moja prasa robi bele 120x150 to jaką folią 50 czy 75 owijać
    • Przez waldus11
      Witam
      posiadam prasę feraboli sprinter 165 i prasując dzisiaj w pewnym momencie przy podawaniu siatki pokazał mi się błąd MOT.ALL.
      Czy wie ktoś co to oznacza i jak coś z tym zrobić?
      Dokładnie to silnik elektryczny podając siatkę do owijania dochodzi do momentu w którym bela pobiera siatkę i wtedy już się nie cofa (jak wyglądało to zawsze) i na sterowniku wyświetla się owy błąd?
      Ma ktoś na to jakiś pomysł?
    • Przez Piotras
      Podajcie jakie są u was ceny siatki u mnie z tego co się orientowałem to 2000 m od 335- 360 zł
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.