Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w moim mf pojawił sie taki problem jak pracuje wom i skrzynia jest przełączona na żółwia i jak wyłączam wom to kontrolki od dynashift  mrugna tylko raz te co nie swiecą bo te co swieca np A i od żółwia to sie znimi nic nie dzieje a jak przełacze na zająca to niema takiego problemu dodam ze był wymieniany włacznik od womu z góry dziekuje za jakies porady

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez UncikEA
      Witam posiada Mf 3095 sprowadzonego z Anglii.Ciągnik posiada skrzynie 16x16(32x32 nie którzy tak ją nazywają)  z przyśpieszaczem(półbiegiem),Ciągnik porusza się tylko do 30km/h,czy jest jakaś możliwość aby go odblokować do 40km/h? 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v