skamill

Półbiegi Case CX80

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
skamill    0

Witam,

Przeszukałem całe forum i co prawda natknąłem się na temat półbiegów w Case CX80 ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Przed zakupem Case CX80 tato nie sprawdził czy wszystkie biegi działają jak należy chodzi mi o półbiegi. Na drążku zmiany biegów nie było łopatki/manetki do półbiegów (została złamana lub specjalnie wyjęta) i może dlatego nie zwrócił na to uwagi. I moje pytanie jak można sprawdzić czy owe półbiegi działają? I co można zrobić bez obecności serwisu/mechanika aby sprawdzić lub je uruchomić.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Pozdrawiam!

vojeek    0

Witam

Pod osłoną gumową dźwigni biegów (tej I-II-III-IV ) jest złącze 2-pin odpowiedzialne za półbiegi. Zwarcie przewodów wychodzących z tego złącza włącza półbieg wysoki (zająca), ale tylko przy rewersie w pozycji 'do przodu' (do tyłu jest tylko 1 półbieg). Zwierając przewody przy sprawnej instalacji słychać będzie klikanie elektrozaworu na zgaszonym ciągniku, a w trakcie jazdy ciągnik wyraźnie przyspieszy. Szarpnięcie przy zmianie półbiegu jest czymś normalnym

RED POWER - Case, Zetor i MF

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcinl43
      witam mam problem, na rozgrzanym silniku leci mi olej pomiędzy silnikiem a skrzynia . Czeka mnie zapewne rozpolowienie silnika do wymiany uszczelniacza. rozpolawialem już c360 c330 , czy poradzę sobie z rozpolowienie case? na co uważać? znajomy mówił że można uszkodzić walek od revers jak się za szybko to rozciagnie
    • Przez sunday
      Witam. Mam takie pytanie może dla niektórych oczywiste, ale ja nie bardzo jestem w temacie i proszę o jakieś informację.
      Mam Case MX 135 i chodzi mi o to czy jest to możliwe że jestem w stanie bez żadnego wysiłku podnieść rękoma tylne ramiona do góry?? Dodam bez podczepionej maszyny żeby nie było nieporozumień i też dodam że podnośnik bez problemu podnosi i opuszcza. Przesiadka z Belarusa tak że dopiero poznaję ten ciągnik.
    • Przez Darek1986
      Witam.  Jak podłączyć hydraulikę ładowacza czołowego do ciągnika case 5140?
    • Przez qwerty123
      Cześć
      Szukam  wszędzie nazwy tej części i ew gdzie dokupić całość lub zestaw naprawczy.Jest to część powiązana z hamulcami i powietrzem, leje mi się z niej płyn hamulcowy i niem mam przez to hamowania.Jedyne  symbole jakie znalazłem to tractor air  oraz 8 NA .Załączam zdjęcia.
      https://zapodaj.net/c345353498904.jpg.html
      https://zapodaj.net/db168a05ca25a.jpg.html
      https://zapodaj.net/cbc6ce365d7bc.jpg.htm

• Przez ssgsgsgsg
      Witam, kupiłem ciągnik steyr 9115/case cs. Mam problem z obslugą go. Jak uruchomić podnośnik, wałek wom, wyjścia hydrauliczne z joysticka. Przy panelu podnośnika pali się czerwona kontrolka DISGNOSE. Wyjścia hydrauliczne z dźwigni normalnie dzialają a na joysticku juz nie. Jest tam jakaś blokada ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.