mahado

belarka krone 160

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mahado    0

witam

posiadam belarke krone 160 i chciałbym się zapytać czy ktoś z Was może znać przyczynę czemu przy owijaniu siatką brzegi beli (ok 10-15 cm z obu storn) nie są owinięte? 

pawelmf    63

może być wina siatki lub zajrzyj na mój profil ja mam też prasę krone dorobiłem sobie taki pręt i teraz owja idealnie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kuknes
      Dzien dobry mam pytanie dlaczego po zrobieniu balota na srodku wzdluz peka siatka ?( tylko w sianie bo, kiszonka jest ok) z gòry dziekuje za odpowiedz
    • Przez bonus25
      Witam wszystkich serdecznie.Tak jak w tytule. Ma ktoś z was sprawdzone sposoby no renowacje spłowiałych plastików w ciagniku? 
    • Przez Gruch4
      Witam! Sprawa wygląda następująco: odnawiam ciągnik MF255, r.1988 mojego dziadka, który już go nie używa. Stał on zaniedbany przez kilka lat, a mój remont praktycznie dobiegł końca. Został mi do wymiany jeszcze dach (wolę wymienić niż naprawić, bo jest w opłakanym stanie). Tylko nie znam nazwy kabiny ani warsztatu, którym powstała. Kupując do niej szyby, kupiłem je pod nazwą szyb do "Kabiny Krotoszyn Dużej". Dziadek również twierdzi, że została kupiona podczas kryzysu w latach '90 w Krotoszynie. Czy ktoś zna warszat, który ją wyprodukował? Czy istnieje do dzisiaj? I czy znajdę gdzieś dach do tego ciągnika? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi, Dominik.

• Przez 1210
      Cześć
      Jeden ciągnik ładnie podnosi przyczepa  więc przyczepa ok.
      Drugi ciągnik nie może podnieść przyczepy, przy czym ładnie podnosi prasę rolującą po podbieraki podnosi się i opuszcza razem z całą prasą. 
      Tak na logike jakby hydraulika była walnięta to tu i tu nie powinno działać
      Zastanawiam się nad gniazdami czy tu może leżeć wina. Czy końcówki są takie same po czym poznać że może nie puszczać oleju. A jak próbuje podnieść to wąż troszkę się napina ale tłoka nie wysuwa.
      Pompa raczej dobra bo wspólna z TUZem. Iagregat bez problemu podnosi.

• Przez Ferdek07
      http://www.allegro.pl/item982630133_sprzeglo_przeciazeniowe_wom_tarczowe_1200nm.html
      Czy stosujecie takie sprzęgła do jakich maszyn czy są potrzebne czy nie, w jakich maszynach, chyba najbardziej to w dużych kosiarkach rotacyjnych? Czy takie sprzęgła są trwałe i moc sprzęgła 900Nm to do jakiej mocy ciągnika czy zapotrzebowania mocy maszyny jest dostosowane?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.